Příspěvky uživatele - 178.232

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Hecht 541SW, 28.10.2015
Dík za odpověď, je to čtyřtakt, olej je zvlášť, a benzin byl v sekačce od května do října, ta biosložka v benzinu mě nenapadla, to by mohlo taky být. Přesto nebo právě proto přeci nebudu půl hodiny sekat a pak půl dne čistit sekačku, navíc když je v... celý příspěvek >
Sekačka Hecht 541SW, 28.10.2015
Děkuji za odpověď, ale máme na malé zahrádce 3 malé kousky trávy, ktrré se leta sekaly růčně, jak ale stárneme, koupili jsme si 1. sekačku, není tam elektrika, tak na benzin a v Manfildu měli malé sekačky s plastovými koly bez ložisek, s... celý příspěvek >
Sekačka Hecht 541SW, 28.10.2015
V květnu jsme koupili benzinovou sekačku Hecht 541SW s pohonem kol v Hornbachu. Tam jsem ještě přikoupil olej a kanystr 5l na benzin. U pumpy Benzina jsem naplnil kanystr benzinem 95.  Olej i benzin jsem nalil do sekačky a dle návodu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika