Příspěvky uživatele - 34.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skleníkové okurky venku?, 28.6.2023 Obsahuje fotku
Stačil by černý plástový kýbl? Loni se mi v něm osvědčily nakladačky, letos pokračuji:)
Skleníkové okurky venku?, 28.6.2023
Skleníkové okurky venku? Zbylo mi pár sazenic skleníkových okurek, odrůda Pony, "svačinové", menší plody Ve skleníku už opravdu nemám místo, je mi líto je vyhodit na kompost, nevíte někdo, zda, alespoň menší, vyrostou i venku? Děkuji za radu,... celý příspěvek >
Kyselé odrůdy na štrůdl, 8.10.2015
Za mě raně podzimní král starých odrůd německých - řechtáč soudkovitý. Univerzální využití. Ale zejména pro nakrájení na kostičky a do štrůdlu a ještě je vhodný více než jiné na křížaly. Kde zůstává hezky světle okrový a příliš nehnědne. Taky velká... celý příspěvek >
Prinzenapfel - Řehtáč soudkovitý, 8.10.2015
Dobrý den,  strom mám pouze jako Vysokokmen a kdoví na čem se to tenkrát dělalo. Je to už starý v dřevě špatný strom. Krásná jablka ob rok, letos teda drobná kvuli suchu a ani nehrkala. Vzhledem k boulím na větvičkách si ho netroufám přenášet na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika