Příspěvky uživatele - 114.159

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak a kdy stříhat hortenzie?, 9.10.2015
Děkuji všem... udělám to tedy tak, že mezi ně dám listí, zeminu a zakryji chvojím...  I když právě nevím, jak to tam bude držet, když mám hortenzie vysoké přes 150cm... No zkusím a uvidím...  Strašně bych si přála, aby konečně... celý příspěvek >
Jak a kdy stříhat hortenzie?, 9.10.2015
Moc děkuji za odpověď. Zkusím to tedy letos udělat tak, jak radíte. Jen si říkám, že ta konstrukce teda bude něco! :-) taková veliká věc hned před vstupem do domu... no - musím vymyslet, jak to vtipně zamaskovat...  Na jaře to mám poté... celý příspěvek >
Jak a kdy stříhat hortenzie?, 6.10.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu... mám tyto hortenzie (na fotu), už několik let jsou bohatě olistěné, ale po celou dobu téměř bez květů. Na těchto 4 hortenziích (viz foto) je vždy max. tak 3-5 květů... a to po celá léta. Asi tedy dělám něco špatně. Stříhala... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika