Příspěvky uživatele - 251.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vykusuje jablka na stromech?, 27.6.2017
Dívám se sem téměř po roce (téma jsem založila), zda přibyla nějaká nová zkušenost, protože letos očekávám vzhledem k mrazíkům v době květu mnohem větší nápor zájemců o těch pár jablíček. Právě, že ovocné stromy zahrádkáři likvidují, ptáci, vosy a... celý příspěvek >
Co vykusuje jablka na stromech?, 26.8.2016
Mne to trápí také. Nejhezčí Bohemky trošku naklovnou maličké sýkorky (mám pod stromy napajedla kvůli žízni ale údajně tam cítí červa, jenže při rozkrojení jablka jsem žádného nenašla) a na to poranění slupky nalétávájí sršni a vosy. Je možné, že hmyz... celý příspěvek >
Rakytník - množení, 6.10.2015
Nevím, zda je to ještě potřebné - přišla jsem sem náhodou. Moje zkušenost: Semena rakytníku jsem na jaře nasela do truhlíku a ten umístila ve foliovníku do stínu. Vzešla snad všechna, bylo to přehuštěné a začala krčková hniloba (zemina nebyla... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika