Příspěvky uživatele - 53.124

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pily Patriot, 16.10.2019
Řetěz mají u Oregonů za 1028,- Kč. Bohužel cena řetězu pro ostření ostřicím kamenem (Powersharp) je vyšší. U Mountfieldu je dokonce jen za 950 Kč, takže proč ten pláč.
Aku pily greenworks - zkusenosti, 25.7.2019
Mně se to stalo také, ale nebyla to porucha, jen jsem nedopatřením přepnul nouzový vypínač. (To velké černé nahoře)
Aku pily greenworks - zkusenosti, 28.9.2016
Proč by to mělo být neprodejné? Akumulátor je univerzální pro další aku nářadí Greenworks, tak nechápu, proč by se to nemělo prodávat odděleně. Pilu mám rok a půl a je vynikající, výkon motoru odpovídá cca 2HP (musí mít však 4 Ah aku). Mám dva 4 Ah... celý příspěvek >
Aku pily greenworks - zkusenosti, 5.10.2015
13600 i s nabíječkou
Aku pily greenworks - zkusenosti, 4.10.2015
Má větší výkon motoru. Z akumlátorů se dá dostat určitá maximální velikost proudu, která limituje výkon motoru. Při dvojnásobném napětí a tomto proudu je ale výkon 80V motoru dvojnásobný než 40V motoru. Na druhou stranu se při stejném výkonu odebírá... celý příspěvek >
Aku pily greenworks - zkusenosti, 4.10.2015
Mám. Přesně, 4040i a dva akumulátory 4Ah. Je to prostě vynikající, pila řeže bez problémů 35 cm průměry. Pro běžnou práci jsem pořídil 35 cm lištu opět s 1,1 širokým řetězem, mám i 30 cm, což by na ty břízky 20 cm bylo ideální. Pila mne překvapila... celý příspěvek >
Aku pily greenworks - zkusenosti, 4.10.2015
To není žádný fígl. Greenworks podobně jako jiné firmy vyrábí celou řadu akumulátorových strojů (křovinořez, sekačka, vyvětvovací pila, vysavač, ...) na stejné akumulátory, takže je logické prodávat aku zvlášť, když mi stačí jeden či dva třeba k... celý příspěvek >
Aku pily greenworks - zkusenosti, 4.10.2015
Já mám 4040i a jsem s ní maximálně spokojen. Mám dva akumulátory 4Ah a plně nabité s rezervou stačí pro naplnění vleku kulatinou. Porovnáváním odpovídá výkon motoru cca až 1,5 kW (2 HP). 30 cm kulatinu přeřízne za 20 vteřin, na jeden akumulátor... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika