Příspěvky uživatele - 5.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vaše zkušenosti se zasíláním ovocných stromků? , 14.11.2008
Kubáčkovi ze Střílek balí příkladně, kořeny pěkně ve vhlkých pilinách,  v igelitu. Na druhé straně jsem kupoval meruňky v jednom zahradním centru ve Slaném, stromky prasecky zabaleny ve vlnité lepence, ochrana kořenů žádná, a po 14 dnech na... celý příspěvek >
Zasychání růje vlasaté, 22.8.2008
Mám také tento problém. Mám ruj vlasatou druhým rokem, letos krásně zhoustla i kvetla s vlasy, ale asi před měsícem začala také stejným způsobem prosychat. Můžete mi poradit, jaký fungicid jste použili na postřik?Eliška
TK, TZ, MT, Holder, 31.3.2008
Kolik stojí žhavící svíčka? Vložka se dá objednat také v Prostějově?
Vhodná jabloň, 15.3.2008
Můžu poprosit o informaci, jaké jabloně na A2 v Židlochovicích nabízejí? Co takhle Desert, Otava, Bohemia Gold, Melodie? A jakou tam mají otevírací dobu?  Děkuji za informaci Radim  
černá růže, 27.12.2007
Zdravím, také bych ráda věděla, jak to s tou černou růží vlastně je. Neznám totiž nikoho, kdo by ji pěstoval, na internetu jsem o ní také nic nenašla a osobně jsem ji ani nikdy neviděla. Takže vyvstává otázka: existuje vůbec? Z toho co vím (a o... celý příspěvek >
Ginko/Jinan Kde nalézt semena, 17.12.2007
Zřejmě jste velký fanda do přírody, ale měl byste respektovat určité zákonitosti, pokud nevlastníte pozemek v CHKO Křivoklátsko, tak byste tam neměl nic vysazovat, přestože tím nikomu neubližujete, taky byste nebyl rád, kdyby k Vám na zahradu někdo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika