Příspěvky uživatele - 225.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rez hrušňová - náhrada za Baycor, 24.9.2015
chci se poptat: dočetla jsem se, že rez hostuje na jalovcích, které mají být od hruší 150-200 m, aby se rez nepřenášela. Můžete mi prosím říct, jestli i thuje je hostitel? Mám v zahradě plot z thuji a poslední 2 roky jsou hrušně téměř oranžové...
Jak docílit aby sazenice paprik byla silná a zdravá, 19.2.2013
Letos jsem si koupil tzv. GROW lampu. Podle inzerce má světelné spektrum vhodné pro růst rostlin. Je složena z morých a červených LED diod příkon 12W/  220V. Je dost drahá (cca500Kč) Bohužel jsem ji jěště neodzkoušel. Takže zatím žádné... celý příspěvek >
Jaký strom do 8 metrů výšky?, 3.4.2012
Děkuji za spoustu námětů! ...z nich nejvíc by se mi líbil tulipánovník (tvarem koruny se velmi hodí). Stanoviště je ale spíš sušší, slunné. Co se týče ovocných stromů, nebráním se, možná nějaká hrušeň by toho tvaru... celý příspěvek >
Jaký strom do 8 metrů výšky?, 29.3.2012
Dobrý den, prosím o radu, jaký strom nasadit do zahrady, měl by mít max. výšku do osmi metrů, průměr koruny do čtyř metrů (tedy spíš sloupovitý vzrůst), odolný mrazu. Zatím mě napadl jen jeřáb. Děkuji za odpověď Tomáš
Červený buk, 3.10.2011
Dobrý den, na jaře jsem koupila převislý červený buk. Byl krásně tmavě vínový. V dnešní době je však téměř zelený. Můžete mi někdo poradit, zda je tento jev normální, či zda je něčeho v půdě přebytek, což zbůsobuje zelenání. Děkuji.
Ruční vřetenová sekačka - rady, 9.9.2011
Dobrý den všem zahrádkářům. Neví někdo, kde se zabývají broušením vřeten? Mám "předválečnou" vřetenovku Brill, pořád funguje, ale už by to chtělo srovnat vřeteno. Děkuji za odpověď Tomáš
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika