Příspěvky uživatele - 20.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plevel z ebay, 1.7.2017
Jde spis o to ze z kupovane hliny nam tu uz vyrostlo na balkone kdeco, klidne se mohlo stat ze to vubec neni problem tech seminek (ktera proste jen nevzesla) ale hliny samotne:)
Plevel z ebay, 1.7.2017
Ale co by me melo trestat, zahradu nemam, nic se mi nikde nesiri, je to jenom zabava a hlavu si s tim urcite nelamu :) Jen me zajimala i ta druha kvetinka:)
Plevel z ebay, 1.7.2017 Obsahuje fotku
Nic si z toho nedelam, aspon mame nejake prekvapeni vzdycky :D Pripojila jsem jeste jednu fotku - jeste pomalu vyrostlo neco mensiho s fialovoruzovymi kvitky - to je take plevel?:) 
Plevel z ebay, 1.7.2017
To nevadí, zasadíme jiná semínka:) Děkuji za odpověď! 
Plevel z ebay, 1.7.2017 Obsahuje fotku
Pekný den,  nakoupila jsem seminka z ebaye a doufala, ze se mi z nich nektera z kvetinek chytne. Bohuzel nam na okne vyrostlo pouze toto - poradil by mi nekdo, zda je to plevel a pripadne jaky? Dekuji
Prosím o identifikaci, 6.9.2016
Děkuji paní Lído, ale nevím co je dole. Netuším totiž vůbec kde se to tam vzalo. Ale výkopu je. Moc jste mi pomohla.
Prosím o identifikaci, 6.9.2016 Obsahuje fotku
Ještě žlutý květ.
Prosím o identifikaci, 6.9.2016 Obsahuje fotku
Ještě přikládám fotky květů. Děkuji 
Prosím o identifikaci, 6.9.2016 Obsahuje fotku
Prosím o pomoc identifikace rostliny, která letos na jaře zničeho nic vyrostla na skalce. Jsou dvě a rostly rychle, tak jsem je přesadila do květináčů, abych je v zimě mohla schovat. 25.8. vykvetla červená a už měla pět květů a dnes vykvetla druhá... celý příspěvek >
Pila do 15 000,- Kč, 17.9.2015
Rozdíl mezi ps 4605 a 5105 je minimální a obě jsou to bezesporu dobré pily. Já mám 5105 ale tu se mi podařilo jednou zadřířt. Ač mi všíchni říkali, že jsem udělal někde chybu (v oleji, tupém řetězu či jinde) dnes bych pravděpodobně bral Stihl ms 261.... celý příspěvek >
Stihl 251 vs HQ 450, 17.9.2015
Já bych bral Stihl ms 261, s tou jsem dělal probírku a nemohl jsem si stěžovat. Ale na špalkování 10 m dřeva ročně je asi zbytečně luxusní a o 6 tkč dražší. I tak bych asi zůstal u Stihl.
Dolmar PS 420 SC x Stihl MS 211 x Husqvarna 440, 17.9.2015
Rozdíl mezi Dolmar a Stihl 211 bude naprosto hmatatelný a rozpoznatelný. 0,5 kW výkonu je v této třídě zkrátka poznat. Srovnatelná by mohla být Stihl 251. Jenomže ta je už zase v ceně, za kterou u Dolmaru koupíte 5105 a tu bych se nebál Vám... celý příspěvek >
Tinktura z jantaru, 18.4.2015
Krásný den pani Navrátilová, dělali jsme si sami jantarovou tinkturu, už před 6 -lety v červnu, podle doporučení Ing. Jiřího Jančí CSc., nejprve jako prevenci proti chřipce, ale po delším užívání zabírá i na pylovou alergi, takže jsme bez léků, je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika