Příspěvky uživatele - 212.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jurrský ovopark, 31.8.2015
Zdravím Chtěl jsem se Vás zeptat jaké výsledky Vám letos dal Golden Del.. Starkrimson, Strýmka, Jonathan a Granny Schmit... Děkuji Vlada
Je to Panenské české nebo ne?, 31.8.2015
Zdravím Přeji hezký den p, Miloši. Chtěl jsem se zeptat nemohlo by to být Wealthy a nebo Car. A. Ono dnešní klima motá hlavy všem?         S pozdravem Vlada
Co sa stalo jabloni?, 31.8.2015
Zdravím U odrůdy Jonathan je spousta problémú a záludností. Tato vynikající odrůda je citrlivá na vše a na každou blbost pěstitele! Nesnáší studené a vlhké púdy - rakovina a odumírání... celý příspěvek >
Spartan v suchém roce, 31.8.2015
Zdravím I když Spartan dostal ač nerad příchuť přestavby, tak je jednou z mála odrůd , který velice dobře zvládá globální oteplování.  V posledních letech dosahuje velice vysoké kvality a to i bez chemické ochrany. Je pravdou. že i... celý příspěvek >
Zlomená jabloň, 31.8.2015
Zdravím Váš postup je správný a sebekritika vynikající a vážím si Vás za to. Je dobré se i tomu stromku upřímně omlouvat. Věřte mi velmi to pomáhá. Pokud je nad podnoží ještě několik živých spících oček tak si můžete z nich zapěstovat nový... celý příspěvek >
Ako rezať Rubinolu?, 31.8.2015
Zdravím Tuto odrůdu v zimě neřezejte. Tato odruda kvetre i na vrcholovém pupenu. U Rubínu a Rubinoly zimní řez NE !!! Jednoduše ho v zimě přehlídněte nebo ať Vám roba schová nůžky!!! S pozdravem Vlada
Ako rezať Rubinolu?, 31.8.2015
Zdravím O Rubinolu se starejte stejně jako o Rubín a Bohemii. To. že jste dělal letní řez je správný směr. Tato odrůda se řeže hlavně v létě. Délka řezu letního záleží na Vašem uvážení a jaký tvar stromku chcete mít. Od zaštípnutí na spodní očka... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika