Příspěvky uživatele - 103.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fotky jezírek a filtrací, 13.9.2015 Obsahuje fotku
Tak já taky trochu přispěju. Zde je to mé malé jezírko. 3 roky práce
Pondovac 4 nesaje, 13.9.2015
To dělá v případě, že se dostane kamínek vevnitř mezi gumu. Stačí jen otevřír a odstranit v záklpce předmět, co tam je a jede se dále.
Golem S, 16.8.2015
Pokud máte UV lampu, skimr a dobrý filtr, tak dejte na každý kubík vody 20ml PAX-18 a pokud je jezírko hodně znečištěné, tal dejte 40ml (mililitrů) na každý kubík. Dejte PAX-18 do nějaké plastové konve s kropítkem. Já dávám např. 2 deci PAX do konve... celý příspěvek >
Nejnižší potřeba litrů vody pro rybky, 13.8.2015 Obsahuje fotku
Tak fotku ryb mám jen tuto jednu starší a dvě novejší, na kterých už ale ryby nejsou vidět, budu muset znova celé jezírko nafotit. Jinak nyní spíše točím, jak děcka plavou v jezírku.
Golem S, 13.8.2015
No já tam mám ryby za více než 30tis. Ale toho Golema jsem dal jen kilo, protože mám jak filtraci, tak i UV lampy celkem výkonné. Chtěl jsem ještě trochu podpořit filtraci. Rozhodně ale jedno kilo na těch 75 kubíků rybám neuškodilo a myslím si, že i... celý příspěvek >
Golem S, 13.8.2015
Chová se to úplně stejně jako bakterie zakoupené v jezírkových potřebách, není s tím žádný problém. Dával jsem kilogram na 75 kubíků a ryby to ani nepoznaly. Stejně si ale myslím, že je lepší PAX-18. Rozhodně už kvůli ceně. Ale pokud nemáte dobrý... celý příspěvek >
Nejnižší potřeba litrů vody pro rybky, 11.8.2015
Na 75 kubíků mám 32 koi od 25 do 80cm, dále 2x jeseter albín po 80cm, 2x hvězdnáče po 60cm, 2X hvězdnáče po metru a 2x metrové sibiře. Nedávno jsem přidal jednoho 20cm veslonose. Myslím, že už to je asi strop a nebudu přidávat. V každém případě to... celý příspěvek >
Golem S, 11.8.2015
Tak já jsem Golem S taky požil, jedno kilo a nějaký ten výsledek byl, ale je nutno podotknout, že výsledek nebyl tak dobrý (pruzračnost vody), jako když jsem použil PAX-18. Mám rovné dno, kde nejsou kameny a můžu tedy použít vysavač. Takže po... celý příspěvek >
Otirani koi o steny a dno, 6.6.2015
Kupte si Rupin Special a máte po problémech. Mluvím z vlastní zkušenosti.
Jarní Virémie Koi, 6.6.2015
Vzhledem k tomu, že mi toto fórum několikráte pomohlo, rozhodl jsem se také přispět. Mám větší jezírko s Koi kapry a jesetery a dva roky po sobě, vždy z jara mi začaly kapři jeden po druhém odcházet. Začalo to tím, že se otíraly o dno, přestaly dobře... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika