Příspěvky uživatele - 195.255

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámé rostliny z Říma, 23.12.2015 Obsahuje fotku
4. Skalnička ve svislé spáře mezi betonem. To je všechno, těším se na odpovědi.   Díky Markéta
Neznámé rostliny z Říma, 23.12.2015 Obsahuje fotku
3. Plod na keři či nízkém stromku
Neznámé rostliny z Říma, 23.12.2015 Obsahuje fotku
2. Žlutý květ na keři
Neznámé rostliny z Říma, 23.12.2015 Obsahuje fotku
Prosím o určení rostlin, které jsem viděla v Římě v listopadu a neznám je. Děkuji za pomoc. 1. Strom se žlutými hrozníčky měkkých žlutých bobulí Další příspěvky přidám postupně. Díky Markéta
Květina z Dolomit 7, 8.8.2015 Obsahuje fotku
Tahle poslední není od jezera San Pellegrino, je to rostlina pěstovaná na poli a poznat ji z profilu by bylo moc snadné, tak ji nechávám jako hádanku a jen pro potěšení ze zvláštního obrázku.      Markéta
Květina z Dolomit 7, 8.8.2015 Obsahuje fotku
Tuhle nevím.   Markéta
Květina z Dolomit 7, 8.8.2015 Obsahuje fotku
Škarda?
Květina z Dolomit 7, 8.8.2015 Obsahuje fotku
Suchopýr
Květina z Dolomit 7, 8.8.2015 Obsahuje fotku
Nějaký rozchodník?
Květina z Dolomit 7, 8.8.2015 Obsahuje fotku
Odkvetlý koniklec?
Květina z Dolomit 7, 8.8.2015 Obsahuje fotku
Prha arnika?
Květina z Dolomit 7, 8.8.2015 Obsahuje fotku
Zvonek. Markéta
Květina z Dolomit 7, 8.8.2015 Obsahuje fotku
Vážení, moc děkuji za určení kytiček, snad to bylo pro víc lidí zajímavé, nejen pro pana P. a pana Josefa. Růžovou složnokvětou bylinu jsem nevypátrala, podobně vypadá růžová varianta kmínu, ale třeba je to něco jiného. Jako host nemohu vkládat víc... celý příspěvek >
Květiny z Dolomit, 2.8.2015
Moc děkuji, pane Pepo, sama jsem poznala jen prhu, škardu, suchopýr a odkvetlý koniklec.
Květina z Dolomit 11, 2.8.2015 Obsahuje fotku
Nízká skalnička, bohužel špatné foto.   Markéta
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika