Příspěvky uživatele - 48.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2015, 21.7.2015
pekné mne sa tiež už tvoria plôdiky, len neviem, či nemám niektoré utrhnúť, aby narástli väčšie. Na jednej rastline cukrového melóna je 5 plôdikov a takisto aj na vodnom "Sugar Baby" je 5 plôdikov. Minulý rok sa vytvoril na jednej rastline "Sugar... celý příspěvek >
Rajče Stupické polní rané, 20.7.2015 Obsahuje fotku
tento rok sa tiež zadarili krásne "mäsité" Stupické polní rané...2 rajčinky spolu 160g
Nektarinka Stark Red Gold alebo Shraz, 17.7.2015
jednu Redhavenku mám 2 rok, tento je obsypaná plodmi - budú ale menšie, aj keď som robil prebierku. Viem že nektarinka je náročnejšia, ale aj chutnejšia , tak by som sa chel pokúsiť...
Nektarinka Stark Red Gold alebo Shraz, 17.7.2015
Viem, že existuje Favorita Morettini 3, ale táto má na popise iba Favorita Morettini (bez 3), tak som myslel, či neexistuje aj nejaké predošle šľachtenie  "1". Takže Favorita Morettini je len 3-ka? Rady do záhrady - prof. Ivan Hričovský je... celý příspěvek >
Nektarinka Stark Red Gold alebo Shraz, 16.7.2015
Zdravím, akú odrodu nektarinky by ste doporučili do vyššej polohy 400m? Mám možnosť na odrody Stark Red Gold alebo Shraz, alebo radšej niečo iné? Dôležitá je pre mňa odolnosť proti kučeravosti, zdravot. stav,... a prosím ešte aký je rozdiel medzi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika