Příspěvky uživatele - 154.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektrické topeniště do udírny, 24.9.2015
Ahoj, chtěl bych se zeptat: v TV jsem videl jak někde v Kanade mnel borec udirnu jen z drevene krabice a vespod pouze elektrickou jednoplotínku a hrnec z pilinama. Otázka zní na kolik to ohřívat aby to nebaflo? nebo nějaké dobré rady. děkuji Mišo
Okurky ve skleníku v čem je chyba?, 5.7.2015
teplotu se snažím hlídat kolem 30-35 no ted je to nemožné a opilené nevím
Okurky ve skleníku v čem je chyba?, 5.7.2015 Obsahuje fotku
tady ;-) listy dle mého názoru ok, spodné dva jsem uříznul kvůli zalévání
Okurky ve skleníku v čem je chyba?, 5.7.2015 Obsahuje fotku
pěstuji okurky SUPERSTAR F1 ve skleníku, některé plody zežloutnou a "zhoubovatí", větráme skoro celý den, zalévám večer cca 10l ke každé rostlině, prosím o radu kde dělám chybu, děkuji
Zaštipování okurek - rada pro začátečníka, 27.5.2015 Obsahuje fotku
prosím o radu jak se zaštipujou salátové okurky ve skleníku, na fóru jsem hledal no bohužel neúspešně, přikládám foto a když bude mít někdo chuť a čas, tak děkuji za každou radu 
Pila k baraku, 21.4.2015
Sthill ms250 skvělá super lehká, u baráků cca 7 let pouze výměna svíčky, každý rok nareze min 10m3 dřeva do probirky originální
Rajčata pro sezónu 2015, 3.4.2015 Obsahuje fotku
rajčata navíc, skouška odložení do skleniku, od 1.3 jsou ve skleniku, na parapete již nebylo místo, no zatím vše ok, 260m.n.m.
Opylovače třešně, 6.3.2014
Děkuji moc za info.Je to alchymie :-)Chtěla jsem třešeň v červnu kvůli červivost, prodali mi Reginu, že je to srdcovka.Po nastudování odrůdy zjistim opak a teď hledám červnovou třešeň vhodnou k ní(kvůli červivosti).Karešovu jsem po domluvě... celý příspěvek >
Opylovače třešně, 6.3.2014
Dobrý den koupila jsem si třešeň Regina a druhou třešeň Karešova.Teď ale nevim jestli si budou navzájem vyhovovat jako opylovači.Zda nemám pořídit radši jinou odrůdu.Děkuju za každou informaci.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika