Příspěvky uživatele - 43.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bubnová sekačka Motor Jikov Viva, 2.7.2015
Čím víc nožů, teda vlastně pruhů, tím víc Addidas, rval mi do hlavy ten asiat.. - nic lepšího mě nenapadlo, než text téhle písničky...  Přeci je uplně jedno, kolik to má nožů, když se to točí na 3.tis. ot se dvěma nožema, a chci posekat... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 15.11.2014
I když bych se ani ve snu nechtěl vracet do minulého režimu, jsem kutil, můj plat je vysoko nad průměrem, tak Vares je dotažený výrobek po všech stránkách. Netřeba nic vytýkat. Pokud se najde někdo, kdo by jisté věci upravil, může sám, může požádat... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 15.11.2014
Výška už je citelnější. Nicméňě není vyjímka 155 cm vysoký zahrádkář a 195 cm. Já patřím k těm vysokým. Chtěl jsem drtič vyšší, po prvním drcení, ale po dalších, kdy drtím i 4 m dlouhé vlky jsem změnil názor. I to je však řešitelné, na rozdíl od... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika