Příspěvky uživatele - 200.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez ABG, 9.6.2016
Mám křovinořez ABG 330 a nejde nastartovat, protože nedává jiskru. Zapalovací svíčka je nová. V čem by mohla být závada? Děkuji za odpovědi.
Motorová pila Solo 636 se dusí, 6.3.2016
Zdědil jsem starší pilu Solo 636 a mám problém. Pila startuje bez problému, ale po přidání plynu pila se začne dusit a zhasne. Někdy třeba udělá menší řez a při přidání plynu se začne dusit. Na volnoběh jede. Víte někdo, co může být příčinou? Děkuji... celý příspěvek >
Bubnová sekačka Motor Jikov Viva, 29.6.2015
Děkuji za Vaše vysvětlení. Vycházel jsem z popisu u bubnovky Dakr, kde píšou: Sekačka má žací talíř pro 4 nože, přičemž jsou osazeny 2 nože, které jsou vhodnější pro ty, kteří sekají trávu na krmení. Tráva je posekána šetrně jako kosou.... celý příspěvek >
Bubnová sekačka Motor Jikov Viva, 29.6.2015
Díval jsem se na zmiňovanou sekačku, ale to už je pro mě dost drahé. Ještě uvažuji nad bubnovkou BDR 581SP Perla. Ale nevím, jestli čtyři nože nejsou moc. Seču na seno a nerad bych měl místo sena nějakou drť.
Bubnová sekačka Motor Jikov Viva, 28.6.2015
Uvažuji o koupi nové bubnové sekačky. Zaujala mne sekačka Motor Jikov Viva. Máte s ní někdo zkušenosti? Popř. jaká bubnová sekačka by byla vhodná do sadu? Tráva bývá vysoká cca 120 - 140 cm a seču na seno. Výměra je 1500 m2. Děkuji.
Bubnová sekačka Dakr Proton 2, 17.5.2015
Máte někdo zkušenosti s bubnovou sekačkou DAKR Proton 2? Zajímalo by mě, jak se s ní zatáčí, když má pevnou nápravu.
Plíživá vytrvalost starých odrůd, 19.3.2013
No já si myslím, že ale z titulu svého povolání ani nemůžete tu spoustu lidí znát. Takoví si totiž žádné projekty dělat nenechají. A to nemyslím nějak zle či ofenzivně, ale když to vezmu podle sebe a svého okolí - lidí, co mají kolem třiceti a mají... celý příspěvek >
Křovinořez Al-Ko BC 4535 nebo Hecht 143, 8.6.2010
Používám Castrol 2T. Mám Hecht 143 a sekám plochu asi 1200 metrů a funguje zcela bez problémů. Motor jde pěkně do otáček a chytá na drc. Používám čtyřhrannou strunu 2.4mm, ta vezme všechno a spotřeba není tak úplně hrozná.
Houbičky v záhonu, 30.6.2009
Letos máme plný trávník "magických kruhů" houbiček a nevím co s tím...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika