Příspěvky uživatele - 142.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Eukalypt (duhový) - zkušenosti, 8.4.2016
Tazatel má spíše na mysli blahovičníky z horských oblastí Tasmánie, subalpínská oblast. Uvádí se mrazuvzdornost -18 a -19°C, takže by nemuselo být nemožné ho u nás pěstovat... Vcelku mne to zajímá... Josef..
A je to tady: Světlušky 2015, 27.6.2015
Teď jsem vykoukl ven a viděl jsem pouhá dvě světýlka. Těsně před jedenáctou je na ně už dost pozdě, ale dříve jsem se nedostal a unavenému se mi ani na procházku nechce. Tak snad zítra to bude lepší. Josef.
Pomoc při určení druhu rostliny, 27.6.2015
Na prvním obrázku to vypadalo, jako nějaká vcelku nízká trvalka a marně jsem pátral v paměti, co to může být. Úponky na druhém obrázku jednoznačně napověděly: je to sice trvalka, tedy vytrvalá bylina (nikoli dřevina), ale popínavá. A konkrétně to... celý příspěvek >
Neznámá rostlina, 27.6.2015
Některá z bíle/stříbrně panašovaných odrůd brslenu Fortunova (anebo drobnolistý brslen japonský?). Josef.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika