Příspěvky uživatele - 207.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plotové nůžky, 26.6.2015
Tak jsem zakoupil uvedený GREEN... na 40V a 4Ah baterku. Řekl bych že funguje velmi dobře. Do 1,5cm není problém. Po cca 15minutách stříhání o tom baterka ani neví. Zatím maximální spokojenost.
Plotové nůžky, 23.6.2015
Co vím, tak do 50km okolo nic takového nikdo nepůjčuje.
Plotové nůžky, 23.6.2015
Jde tu řeč o nůžkách na živý plot. Mám problém, že elektrika v nedohlednu a benzinový HECHT je pro vzpěrače. Mám benzinem zastřiháno na hrubo,  a po roce vyrazily mladé výhonky (nenapsal jsem, jedná se o smrky).  Tahat se s benzinem se mi... celý příspěvek >
Křovinořez Solo 134 - problém, 3.5.2012
Tentýž problém jsem také řešil. Používal jsem pilový kotouč a jestli si to dobře pamatuji, tak ložiska na klice jsou zastříknutá v plastu a ten byl popraskaný. Kompresi to mělo , ale po zkoušce uložení kliky do spojky to mělo vůli. Vše... celý příspěvek >
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 8.4.2012
Tak to jsem si myslel. Naprázno to je nastaveno na 2750ot., tak stějně to nebude o moc, ale vrátit zpět se můžu vždycky. Děkuji za upřesnění.  
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 3.4.2012
Tak dneska jsem to konečně vytáhl po zimě a nějak to tam nenacházím. Jediný co má vliv na otáčky je síla pružinky, která reguluje myslím že to je ta automatická regulace při zatížení.
Zvedák na zahradní traktor, 28.3.2012
Má někdo zkušenost s prodávanými zvedáky na zahradní traktor? Na internetu jsem našel cca 3 druhy: se závitovou tyčí-zvedá na bok a potom dva téměř shodné, jeden z trubky kruhového průřezu a druhý téměř totéž jenom vyrobený z ze čtyřhranu (jeklu).... celý příspěvek >
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 23.3.2012
U HQ mě ujistili, že zvýšení otáček po záběhu běžně zákazníkům dělaji. Bohužel do tohoto HQ servisu to mám 70km. Jinak otáčky mám čím změřit, to není problém, ale ještě jsem traktor nevyndal po zimě a tak nevím, jestli přijdu na to, kde otáčky... celý příspěvek >
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 14.3.2012
Blíží se nám jaro a CTH126 už čeká. Taky snad budu mít čas naskenovat serv. manual a poslat kdo má zájem. Jenom nevím, jak na Vás vytahat meil. adresy. Jinak další poznatek. Dnes jsem z dlouhé chvíle navštívil prodejnu HQ a bylo mi řečeno, jestli... celý příspěvek >
Ucpany tunel, 9.8.2011
Tak, tak. Souhlasím.
Problém se sečením vyšší trávy zahr. traktůrkem, 9.8.2011
No myslím, že jste to trochu polpletl. Já už problém vyřešil a to co píšetš je pravý opak. Mulčovací nůž žádný křidýlka nemá. Nůž na sbírání naopak ano. Tak že Vaše sdělení bude jen mást uživatele.Asi by bylo lépe napsat, že jde o výměnu nože... celý příspěvek >
Ucpany tunel, 22.7.2011
Je to tutovka. Koupil jsem sekačku-nesbírala. Tutéž jsem před tím zapůjčil od kamaráda a nebyl problém. Mě to seklo perfektně, ale do koše toho šlo minimum, až se to zacpalo. Zjištění jednoduché. Sekačka je osazena mulčovacím nožem. Zakoupil jsem... celý příspěvek >
Husqvarna CTH 126 poraďte, 22.7.2011
Tak po zapůjčení a vyzkoušení CTH126 jsem na netu objednal, koupil a byl problém. Seče perfektně, motor ani neví že jede, ale dostat trávu do koše téměř nemožné. Po porovnání se zapůjčenou sekačkou byl shledán problém, a to osazení z výroby nožem na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika