Příspěvky uživatele - 36.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Seno / sláma - pěstování jahod, 21.6.2015
Mám zkušenost se senem i se slámou. sena jsem dal tenčí vrstvu kvůli hnití, slámy můžete dát klidne více.  M.
Flekaté listy na okurkách a rajčatech, 17.6.2015
Substrát mám z Bauhausu, normálně kupuji jiný, tohle bylo z nutnosti, ale bazalka mi z něho vyrostla pěkně. Že by v něm bylo něco, co se okurkám nelíbí? Těžko říct. Chtěl jsem to předpěstovat, protože přímý výsev jsem mohl udělat až o týden později,... celý příspěvek >
Flekaté listy na okurkách a rajčatech, 17.6.2015 Obsahuje fotku
Prosím poraďte mi v čem je problém. První výsev okurek nakladaček (odrůda Blanka) po třech semench do plastového květináče 26. 4. 2015, semínka vzešla po děložní lístky krásně zelená, jakmile začal narůstat první pár pravých listů začaly děložní... celý příspěvek >
Naprostý začátečník - poradíte?, 22.2.2015
Pokud Vám jde o vhodné kombinace, zkuste se podívat na slovenský web akosadit.sk. Můžete si na něm vytvořit vlastní osevní plán, máte tam napsané i které rostliny se s čím shodují a s čím ne. Třeba se Vám to bude hodit. M.
Chovani vlastnich opylovacu - samotarske vcely (mason bees), 22.2.2015
Včel mi tu létá spousta, jen nerozeznám samotářky od chovných, kromě drvodělky, ta se dá poznat snadno. Je sice příliš velká pro můj "včelín", ale jsem rád, že se tu objevila. M.
Chovani vlastnich opylovacu - samotarske vcely (mason bees), 21.2.2015
Mohu se zeptat, v čem je izolování od stromu a umístění k tyči podstatné?  M.
Chovani vlastnich opylovacu - samotarske vcely (mason bees), 20.2.2015 Obsahuje fotku
Foto přidám. Na domečku pro včely jsem pletivo dával až letos (na fotce ještě není), ne kvůli ptákům, ale kvůli větru, aby nevyfoukával stébla ven. Výška byla první rok asi 80 cm nad zemí, otočena na jih, druhý rok jsem ji snížil na zhruba 30 cm a... celý příspěvek >
Chovani vlastnich opylovacu - samotarske vcely (mason bees), 20.2.2015
Já už mám na zahradě domeček pro včely samotářky dva roky a stále nepozoruji jeho osídlení.  Minulý rok jsem instaloval i čmelín, do kterého jsem se sice nalákal královnu, ale nakonec tam stejně nezůstala. Nevím, kde je problém.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika