Příspěvky uživatele - 209.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
MM106 do těžší půdy?, 29.2.2016
Mám dotaz, uvažuji o podnoži MM106, ale mám asi těžší půdu. 30cm ornice, pak opuka. Trochu se bojím rakoviny. Několik starších stromů odrůdy rubín má rakovinu na větvích. MM106 by mi vyhovovala vzrůstností, není to ale risk do mé půdy? M7 by byla asi... celý příspěvek >
Řez jabloně Rubín podnož MM106, 29.2.2016
Dobrý den, Rubín plodí povětšinou na koncích výhonů, u takhle malých stromků ale přeci nejde o nějaká jablka, ale o to, aby se stromek dobře ujal, zakořenil a pomocí řezu vytvaroval. Na prvním obrázku máte terminál a 3 budoucí kosterní větve. To... celý příspěvek >
Pěstování brokolice, 19.6.2015
Nejspíš nezadaří. Rostlina už je příliš velká, aby přesazení přežila bez problémů. Není přivyklá na slunce a nižší vlhkost vzduchu v bezmračných dnech. Navíc by se při vyrytí nejspíš poškodil kořenový systém okolních okurek.
Pěstování brokolice, 19.6.2015
Paní seky,jak napsal MrBigggg, chcete-li slušnou brokolici, vysejte naven v červnu a v červenci vysaďte. Podle mého už teď brokolice nestačí v nastalém horku ve skleníku vytvořit dostatečně velký listový systém a pokud vůbec vytvoří nějaké růžice,... celý příspěvek >
Hnědé šištičky na hlíně, 29.5.2014 Obsahuje fotku
U několika kytek se mi postupně objevily malinké hnědé šištičky na povrchu zeminy (odhadem cca 2-3 mm dlouhé). Vždycky jsou nahromaděné v chuchvalcích. Při rozemnutí mezi prsty to vypadá stejně i uvnitř - hnědé nerozeznatelné konzistencí i barvou od... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika