Příspěvky uživatele - 110.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rady pro absolutního začátečníka, 30.3.2016
Děkuji, v tom případě ještě zvážím zasazení do jiných nádob :-). Petra
Rady pro absolutního začátečníka, 29.3.2016
Oběma děkuji, oba nápady určitě zvážím.
Rady pro absolutního začátečníka, 29.3.2016
Děkuji za radu, jen k tomu počtu rajčat, není to málo? Čtu tady v diskuzích, že lidé dávají rajčata do kyblíků, které mají objem 10, max. 20 litrů, tohle je 80 l (mají i 90 l, to by ale bylo již hraniční kvůli prostoru)...
Rady pro absolutního začátečníka, 28.3.2016
Dobrý den, ráda bych požádala o rady při pěstování rajčat, paprik, případně jiné zeleniny na balkoně, resp. lodžii. Pročetla jsem si starší dotazy, bohužel ne na vše jsem našla odpověď. Budu tedy ráda, když mi někdo ze zkušenějších poradí. Předem... celý příspěvek >
Rostliny v novém trávníku, 15.6.2015
Díky všem za názory. Nevím samozřemě kde zahradnická firma zem sehnala, teoreticky nemusela vědět, zda tam taková semena jsou. Tak teď budeme sekat a sekat + nějaký herbicid a uvidíme do září. V případě že nebude úspěšné asi pak totální herbicid a... celý příspěvek >
Rostliny v novém trávníku, 15.6.2015
PS: Klíčilo to podle mého z těch nových semínek.
Rostliny v novém trávníku, 15.6.2015
Na předchozím trávníku tyto rostliny nebyly. Starý trávník byl stržen, na něj navezeno mnoho metráků nové zeminy (dorovnával se pozemek), dále trávníkový humus a pak poseto. Nevím, z čeho by tam zůstala nějaká dřívější semena.
Rostliny v novém trávníku, 15.6.2015 Obsahuje fotku
Omlouvám se, pokud už podobná diskuse někde je. Máme vysetý nový trávník Barenbrug. Po měsíci vypadá viz foto - vude tam rostou kromě trávy také jakési rostliny. Nevím zda to tam patří nebo je to vada směsi... Jako jílek, kostřava nebo lipnice mi to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika