Příspěvky uživatele - 55.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata do skleníku - je už čas?, 18.4.2016
Mám rajčata ve skleníku už od začátku dubna, protože mi na okně rychle rostla, ale byla dost slabá a křehká. Při přesazování našikmo se mi i tři nalomila. Včera jsem nesla do skleníku i zbylá rajčata. Je v nich docela rozdíl. Sazenice zasazené ve... celý příspěvek >
Papriky 2016, 21.1.2016
S počasím souhlasím, ale důležitá je také ta půda. Na stejné zahradě nevypěstuji papriky ani ve skleníku, ani na záhoně, ale když jsem zasadila loňským rokem kozí rohy do nádoby se zeminou kompost + zahradní substrát, tak byly papriky nádherné a... celý příspěvek >
Choroba nebo škůdce?, 14.6.2015 Obsahuje fotku
.
Choroba nebo škůdce?, 14.6.2015 Obsahuje fotku
Nějak se mi vytratily fotky, tak to napravuji.
Choroba nebo škůdce?, 14.6.2015
Poraďte, prosím, co postihlo révu na obrázcích, vyskytuje se hlavně na nejmladších listech již několikátý rok, dříve jen ojediněle na několika hlavách, letos četněji. Vždycky to samo jakoby odrostlo. Nevím, jastli je to choroba nebo škůdce, málo... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 10.12.2013
Dobrý den. Letos jsem pěstoval 25 druhů rajčat. Setí 6.3. Doma balkónové pro příští rok Vilma-ne, Venus-ano. Na zahradě 2/3 ve skleníku, 1/3 ve foliáku a 1/3 volně nekryté, celkem 55 rostlin. Máme rádi plody sladké rajčatové chuti, masité a ne moc... celý příspěvek >
Vytáhlé sazenice, 13.3.2013
Mám stejný problém. Na vyklíčení jsem zaseté semínka odnesl k rodičům. V Baumaxu jsem si koupil takové malé pařenišťátka na parapet. Každý den jsem se ptal co to dělá a že nic. Potom jsem 2-3 dny na ně zapomněl a najednou děda volá, že některá jsou 5... celý příspěvek >
Jak zpracovat zelená nedozrálá rajčata?, 9.10.2012
Všem děkuji. Včera jsem otrhal zelené a dneska ráno škrábal okna na autě, tak jsem to stihl jen tak tak. Zkusíme od každého něco udělat. Jarik  
Kde sháníte semena rajčat a okurek?, 9.2.2012
Dobrý den. Od té doby, co jsem zadal vlákno, jsem byl pravidelným návštěvníkem různých obchůdků, nebo oddělení se semeny.  Od Semy mám San Marzáno, Tornádo F1, Torino F1, Pollicino F1, Beefmaster VFN F1, Šejk, Orbit, Pavlína.  Od Seva Flora... celý příspěvek >
Kde sháníte semena rajčat a okurek?, 17.1.2012
Chci se zeptat na dvě věci. Jaký je celý postup získání semínka z plodu rajčete a způsob jeho uskladnění do další sezony. Děkuji. Jarik
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika