Příspěvky uživatele - 48.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaky je to druh orchideje?, 20.11.2015
Děkuji všem. Nakonec jsem zjistila jak to je, je to cambria jak tipoval Josef. Rostlina měla štítek, ale ten byl úplně zapadlý do květníku, takže nebyl vidět, všimla jsem si ho až když jsem jí vyndala úplně ven abych zkontrolovala kořeny (květník... celý příspěvek >
Jaky je to druh orchideje?, 12.11.2015 Obsahuje fotku
Dobry den, dostala jsem tuto orchidej, bohuzel nekvetouci. Poradite prosim, co je to zac?  Dekuji M.
Zálivka kávovníku, 21.10.2015
Dovolim si nesouhlasit... Hodne vody ano, ale dpis narazove, rozhodne by nemel byt ve stale mokre hline! A zalevat teprve tehdy, az svesi listy, se dokonce doporucuje. Ja to tak delam, a roste mi krasne.
Hoya kerrii - problem, 31.8.2015 Obsahuje fotku
Jeste jedno foto. Spatne se to fodi, ale je cela uplne kropenata.
Hoya kerrii - problem, 31.8.2015 Obsahuje fotku
Dobry den, prosim o radu, co je spatne s mou hoyou? Je to deficit nejakeho prvku (projizdela jsem net ale zatim jsem nenasla nic co by odpovidalo).  Nebo malo slunce/prilis slunce, nebo nejaka nemoc? Je na zapadnim okne, celorocne v... celý příspěvek >
Co ji chybi?, 21.8.2015 Obsahuje fotku
Prosim poradte, jaky prvek chybi moji hoye? Projizdim na netu priznaky nedostatku ruznych prvku, ale zatim jsem nenarazila na nic co by odpovidalo :-( 
Rozsazení kávovníku, 30.6.2015
Presadila bych hned, to ze vam potom pomrely nemuselo byt zpusobeno tim. Ja pestuji cerstve variantu nana :-)
Co vydrzi zimovani v uplne tme?, 27.6.2015
Dekuju :-)
Co vydrzi zimovani v uplne tme?, 26.6.2015
A neco vetsiho?
Co vydrzi zimovani v uplne tme?, 26.6.2015
Zdravim vsechny, prosim poradte. Chtela bych obsadit vydlazdeny dvur nejakou zeleni, tedy necim v kvetinacich. NECHCI jehlicnany, zbyva tedy v podstate jen neco, co bude pres leto venku, a na zimu zazimuju. Idealni misto pro zimovani klidne... celý příspěvek >
Rajcata - otrhavani listu, 16.6.2015
Dekuju.
Rajcata - otrhavani listu, 15.6.2015
Zdravim vsechny, protoze jsem pestitel zacatecnik, snad mi prominete pokud muj dotaz je trochu teleci, ale lina huba hole nestesti... Mekde (a uz nemuzu najit kde) jsem cetla, ze se u rajcat maji v urcite fazi rustu postupne otrhavat listy... celý příspěvek >
Čierna rajčina, 15.6.2015
Jsem zacinajii pestitel, rajcata mam teprve druhym rokem, a to na balkone. Letos mam 15 odrud, a Indigo Rose roste suverenne nejlip, i kdyz korenovy system hodnotit nedokazu, ta nadzemni je ale nadprumerna, takze na tom mozna neco bude.... celý příspěvek >
Lesni boruvka - kde legalne sehnat?, 13.6.2015
Dekuju za reakci. Ano take mne napadlo proste si ji vypestovat ze seminka, ale za jak dlouho takova rostlina zaplodi?  Ne se bych hned druhy rok ocekavala kvatna plodu, ale prece jen, cekat nekolik let bych take nechtela.
Lesni boruvka - kde legalne sehnat?, 13.6.2015
Pekny den vsem, chtela bych nazhrade mit krome kanadskych boruvek i ty nase lesni, se specifiky pri pestovani pocitam, ale na problem je sehnat. Nechci byt za barbara a jit drancovat do lesa, nevite nahodou o zdroji kde by se daly sehnat?... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika