Příspěvky uživatele - 24.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zimné hrušky, 30.5.2016
Pan Hlavaty, planujem kupit okrem inych aj Nojabrskaju a Eriku. prosim ake mate s ich pestovanim, chutou, skladovatelnostou? dakujem
Zasychající a černající výhonky, 23.5.2016
Ako sa proti tomu branit?
Jablon Galiwa, 3.11.2015
Dobry den, ak niekto ma jablon Galiwa, prosim o nejake zakladne informacie alebo skusenosti s pestovanim tejto jablone. dakujem
Podnož hrušiek, 22.9.2015
Dobry den, planujem kupit hrusky Eriku, Konferenciu a Novembru(Nojabrskaja). Budu v urodnej, mierne svahovitej pode, skoro cely den slnko. Prosim, moze mi niekto poradit vhodne podnoze. dakujem
Vhodné hrušky, 18.9.2015
Dobrý deň, planujem v zahrade (n.m.v. 490m, pôda úrodná, orientácia S-V, slnko do 15hod.) vysadiť 2 zimné hrušky. Prosim môže mi niekto poradiť z vlastnej skúsenosti na aké druhy sa zamerať, hlavne co sa týka opelivosti, chute a skladovatelnosti.... celý příspěvek >
Paradajky v skleniku, 31.8.2015
Dobry den, prvy rok pestujem paradajky v skleniku, vsetko je OK len ma trapi, ze lisova hmota vyrazne prevysuje pocet plodov. Niekde na nete vidim, ze paradajka ma plody vyrazne co do poctu a listova plocha je minimalna. Hnojim minimalne 1x za 2... celý příspěvek >
Malinoostružiník. Zdivočel?, 3.6.2015
Dobry den, mna by zaujimalo preco malinoostruzina vyrazila novy vyhon 50 cm od krcka? Nove vyhony by mali vyrastat z krcka, alebo sa mylim?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika