Příspěvky uživatele - 110.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba nebo škůdce, 27.7.2015 Obsahuje fotku
ještě ten list
Choroba nebo škůdce, 27.7.2015 Obsahuje fotku
Ahoj, na révě Suvenir se začaly na bobulích objevovat černé tečky (jakoby hrubá krupička). Mohl by mi prosím někdo poradit, co to je a jak se tomu bránit? Nerad bych o celou úrodu přišel... Přikládám ještě i foto spodní strany listu (horní... celý příspěvek >
Hniloba plodů, 21.7.2015
Zdravím, konečně meruňky začínají zrát, ale bohužel i hodně hnít. Dá se proti tomu nějak bojovat nebo je již pozdě? Co to může způsobovat, to extrémní počasí? Díky mo za rady
Problém růstu révy, 29.6.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, na jaře jsem zasadil odrůdu Venus, krásně začala rašit, ale po pár týdnech se růst úplně zastavil a na listech se objevili skvrny a díry. Měl jsem ji zakrytou hlínou (pro focení jsem ji odstranil). Můžete mi prosím poradit, kde by... celý příspěvek >
Problém s asijskou hrušní, 2.6.2015
Opravdu jste se někdo s něčím podobným nesetkal? Mohlo by se jednat o chorobu, když žádný škůdce na stromku není?    Díky
Problém s asijskou hrušní, 31.5.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, chtěl bych požádat o radu, co je za problém/škůdce na asijské hrušce. Z jara měla krásně nalité pupeny, ale pak se úplně zastavil růst a konce listů černají. Na celém stromku však nemohu najít žádného škůdce viditelného okem...... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika