Příspěvky uživatele - 116.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aerifikace, 27.5.2015 Obsahuje fotku
Tak dajme tomu, že mám :). Ako dlho si mal zapnuté sekvencie keď si polieval 2x do týždňa? Ako vravím, mám 2 x týždenne rotačné na 22 minút a a sprejové trysky na 13 minút. A je pravda, že teraz si uvedomujem, ako mi v lete trávnik vysychal, ale... celý příspěvek >
Aerifikace, 27.5.2015
Páni, na závlahe nemám moc čo meniť, vzhľadom na fakt, že už teraz zaieval len dvakrát týždenne. Je pravda, že mám len Mini Clik senzor, ktorý sa mi nejak nepozdáva a zastavuje závlahu len ak aktuálne prší, takže pripúšťam, že sa mohlo stať, že som... celý příspěvek >
Aerifikace, 27.5.2015
Martin, ďakujem. Tých pár miest s tým pýrom odstránim a presejem nanovo, to problém nie je. K zvyšku, myslíte, že mám pokračovať na túto zmes v kosení na 3 cm 2x týždenne, alebo skúsiť do konca roka kosiť o stupeň vyššie aby som skúsil tú... celý příspěvek >
Aerifikace, 27.5.2015
Ďakujem za odpovede všetkým. Čo sa týka zasiatia trávnika nanovo, nepopieram to ale asi predsa len ešte skúsim boj nad ňou vyhrať bez kompletnej prerábky. Ten prvý obrázok, mohla by to byť prstovka? Ten druhý obrázok, je to normálna tráva,... celý příspěvek >
Aerifikace, 25.5.2015 Obsahuje fotku
Ahojte, chcel by som Vás poprosiť o rady. Pred 3 rokmi nám prerábali záhradu a vysievali nový távnik. Vtedy som trávnik nejak neriešil, čo bola chyba :) Na navezenú zeminu naniesli cca 3 cm trávnikového substrátu a nasiali osivo. No a tu sú... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika