Příspěvky uživatele - 216.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hortenzie - světlé listy, 21.6.2016
děkuji za radu, vyzkouším, mám vedle i rhododendron a tu hortenzii popínavou a ty jsou v pořádku. Tak zkusím tu skalici. Je možné že kvůli tomu jsou i menší květy? 
Hortenzie - světlé listy, 20.6.2016
Dobrý den, mám v zahradě dvě hortenzie a letos mají světlé listy, takové jako by měli chlorozu, hnojím hnojivem na hortenzie, mám je zasazené už minimálně 5-6 let a vždycky krásně kvetli, mají i menší květy prosím tedy o radu. Děkuji Hanušová
Nemocná nektarinka, 10.6.2015
Děkuji za rady, koupím hnojiva co píšete a zkusím. Jak jsem již psala, tak ostatní stromy jsou v pořádku a staráme se o všechny stejně, Je pravda že jak nektariny tak broskve jsouk aždá jiná odrůda, tak tato asi bude méně odolnáPíštete o tom vápníku,... celý příspěvek >
Nemocná nektarinka, 10.6.2015
Stromy jsou stejně staré, všude je stejná půda, stříkala jsem proti kadeřavosti, tu máme letos minimální. Jak prosím řešit ty listy, jak píšete nedostatek dusíku? Ty plody opadávají, na jaře kvetli všechny perfektně, máme vedle sebe dvě nektarinky a... celý příspěvek >
Nemocná nektarinka, 6.6.2015 Obsahuje fotku
Mám ještě detail. foto, přiložím, zaléváme myslím dost, máme 4 stromy vedle sebe a má to jem tato. máme studniční vodu s tvrdou vodou...
Nemocná nektarinka, 6.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevíte co může bý t té naší nektaríně? myslím, že je to chloroza, stříkala jsem ji železem, ale nějak nepomohlo, větve na koncích schnoua plody jsou o dost menší než stromy vedle.  Poradíte, Díky
Vadnoucí rajčata, 21.5.2015
A co se s tím dá udělat? 
Vadnoucí rajčata, 21.5.2015
To asi ne, rajče kromě uvadání nemělo žádnou viditelnou vadu. U země vypadalo jako by uschlo ale pod povrchem bylo v pořádku, i kořeny byli pěkné.
Vadnoucí rajčata, 21.5.2015
Právě že to vypadá jako kdyby ta rostlinka u země uschla, když jsem to rajče vykopala, rostliny jsem vyhodila, takže foto nemůžu dodat.
Vadnoucí rajčata, 21.5.2015
Dobrý den, mám vysázená tyčková rajčata a během týdne mi tři odumřeli. Začali jako vadnout a nakonec odešli úplně, kořínky mají v pořádku, žádného škůdce jsem nenašla. Nebyli ani vedle sebe. Nevíte co se snimi mohlo stát?  
Rozdrápané kmeny, 19.1.2012
chci ale spíš jsem myslela že by jsme je obalili něčím jako netkanou textilií, 
Rozdrápané kmeny, 19.1.2012
Dobrý den, máme tříleté nízkokmené jabloně a kočky nám strašně poničili kmínky, co s tím mám udělat, jak chránit stromky, nechci omotávat pletivem. děkuji za rady
Rozškrabaná kůra stromu, 28.6.2011
Dobrý den, prosím o radu: máme tříletou nektaarínu, naše drahé kotě si z ní udělalo škrabadlo, jak a čím máme kůru ošetřit? Děkuji Gábina
Bledé listy na broskyne, 28.6.2011
Dobrý den nám se ty světlé listy objevili na nektarínách na nových nárustech, jak jsem vyčetla je to tedy nedosttek železa, můžete mi poradit nějaké hnojiva? děkuji Gábina
Co s javorem?, 13.6.2010
Dobrý den, maminka měla na zahrádce asi tříletý červený javor, někdo jí ho chtěl ukrást, hrubě přeryl kořeny, odvezla ho ke mě na zahradu, kde jsme ho zasadili, ale do dvou dnů mu seschli všechny listy, co sním? mám ho ostříhat a počkat jestli... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika