Příspěvky uživatele - 49.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinorez Demon RQX520R, 21.5.2015
No, mel jsem tu ted aky jednu takovou cinu na vyzkouseni, ze zvedavosti, co tyhle "silne" motory dokazou v praxi - stejny motor 57 cm3 a temer vsechny dily, akorat ne Demon, ale "GERMAN". Ani jsem to nestartoval a vracim to zpet ve lhute. Aukro ceny... celý příspěvek >
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 21.5.2015
No ja si na nej spokojene pockam letos. Za posledni sezony jsem tu mel ctyri krovinorezy, vcetne toho starsiho Lidla made by Einhell, ktery srazely dolu akorat zname problemy Einhellu (karburatory a celkove sizene materialy, je to proste sunt).... celý příspěvek >
Nemám s Mountfieldem zásadní problém, 2.3.2015
Je to jeden z nejlepsich traktoru, ktere kdy meli a maji v nabidce, mam presne tento. Je u nas v narocnem provozu dve plne sezony a bez jedineho problemu - krome vuli v rizeni, ale ty jsou dane narocnosti pouzivani a presto jsou v... celý příspěvek >
Vozik za trakturek, 6.2.2015
(ja mam na zakazku delany minivalnicek na dvou napravach s kyvnou oji a stejne to dostavalo zabrat, takovyto standardni seriovy vozicek tomu nalozi 5x hur)
Vozik za trakturek, 6.2.2015
Hlavne vemzmte v potaz, ze mate trakturek s hydroprevodovkou. Pokud v tom budete vozit "patniky", tak pocitejte, ze ji vyrazne zkratite zivotnost a na celem stroji se projevi, od brzedni az po vule na naprave a prehrivanim poskozenou hydroprevodovku.... celý příspěvek >
Krovinorez Husqvarna 525 RX vs. Stiga SB 653 KD, 23.1.2015
Nechci to zhlehcovat, ale 31 arov... to neni zadny pozemek, 3100 m2, tzn. plocha cca 60 x 50 metru, na to nepotrebujete zadny profi stroj. Ty se porizuji tam, kde za sezonu posekaji hektary ploch. Pokud byste presto trval na Vasi volbe, tak bych... celý příspěvek >
Zahradní traktor, 5.10.2014
Vypadnete ze sedacky jakehokoliv traktoru, pokud nema bocni operky, a takove se ve Vasem cenovem limitu (ani vysoko nad nim) nevyskytuji. Motor ma Stiga silnejsi nez MTD 125tka. Akusticky signal jsem neslysel, ale to je nepodstatny detail (u nam mem... celý příspěvek >
Zahradní traktor, 4.10.2014
Protoze aby zafungovaly, musi byt nerovnost pred vami na sirku celeho zaciho ustroji, v jakemkoliv jinem pripade (krtinec, mensi hrouda hlidny, vysotouply drn nebo zpola zahrabany balvan) to stejne vezmete predkem krytu a nasledne nozema. A pokud... celý příspěvek >
Zahradní traktor, 4.10.2014
Prehledl jsem ty vymery. Pro Vase potreby je 50 000 zbytecne vysoky limit, bohate postaci 125tka nebo jiny traktor v cene 40-45t., ale zalezi, kolik let od toho stroje cekate. Pokud ho chcete provozovat 12-15 roku, pak je praktictejsi si priplatit za... celý příspěvek >
Zahradní traktor, 3.10.2014
Pokud mate cenovy limit az 50 000, pak mate pomerne dobry vyber. Vlastni zkusenost s MTD mam vybornou, jejich Wolf Garten 160.92H mam uz druhou sezonu v enromni zatezi (sekane plochy 2000 + 4000 m2) a bez jedineho problemu, navzdory nerovnostem,... celý příspěvek >
Zahradní Traktor Expert 105.220 H, 10.8.2014
Za sebe mohlu tyhle traktory doporucit. Uz jsem to psal jinde - dve sezony pouzivam Experta 92.160 H (naprosto totozne provedeni / zpracovani, pouze ma slabsi verzi Kawasaki motoru, uzsi zaber a o neco mensi kos). Dve sezony nejtezsich praci, za... celý příspěvek >
Zlevněný traktor TC 12,5 v Mountfieldu, 2.8.2014
A na to jste prisel kde? (MTD) MTD je koncern, ktery vyrabi traktory pro mnoho jinych znacek. Mezi jinymi Cub Cade, Wolf Garten, na kterych se rozhodne nesetri. Uznavam, ze rozdil mezi parametrove shodnym modelem MTD a WG je patrny a MTD je... celý příspěvek >
Kartusovou nebo piskovou filtraci + bazen v zime, 14.7.2014
Diky, takze piskovou. Co se tyka zimy, mel jsem za to, v ze teplotach pod nulou filtrace neni treba, nebo se rasy (atd.) nemohou mnozit. Pripadne naopak, mirny pohyb vody filtraci zabrani zamrznuti. To opravdu nikdo nema zimni bazen -... celý příspěvek >
Kartusovou nebo piskovou filtraci + bazen v zime, 13.7.2014
Rad bych se zeptal zkusenych. 1. V bazenu budu pouzivat vodu nachylnejsi k zakaleni (diky slozeni - vrt), nicmene mam obavy, ze tento typ budouciho vysrazeneho kalu piskova filtrace nepobere. Je pravda, ze kartusova dokaze zachytit jemnejsi kal... celý příspěvek >
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 2.7.2014
Tak co se tyka strunove hlavy, kotoucu, atd., predesly Florabest mel standardni palcovy otvor, takze hlavu i kotouce jsem beez problemu pouzival jinych znacek, ktere jsem uz doma mel. Co se tyka ostatniho, hadicku asi zvladneme nahradit kazdy,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika