Příspěvky uživatele - 210.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kultivátor, 21.5.2015
Zdravím, já obdělávám záhon něco přes 150 m2 kultivátorem Hecht 755 plus se záběrem šíře 50 cm, výkon 5,5 HP. Mám ho třetí sezonu. Je k němu možno dokoupit řádkovač s koly. Vzhledem k tomu, že brambory mám asi na 1/3 plochy, tak myslím, že se to... celý příspěvek >
Predjarný postrek, 22.4.2015
Zdravím Říkám to nerad, ale předjarní postřik je vyhazování peněz a zátěž přírody. Toto moje stanovisko sdílí i agro bio. Oleoekol je postřik tvořený z řepkového oleje a ničí postřikovače a co je hlavní je k ničemu. Já nevím, že by... celý příspěvek >
Jaká je to odrůda jabloně?, 21.4.2015
Zdravím Podle Vaší fotografie bych řekl, že je to odrůda Topaz Red. Je to zatím ještě u někoho rezistent. Vyniká velmi dlouhou skladovatelností.Tato odrůda má matnou slupku někdy i drsnou. Podle mého usouzení je to z 80%  Topaz... celý příspěvek >
Boskoopské a podnož, 21.4.2015
Zdravím Záleží na tom jak velký stromek chcete mít. Pro Booscopské jsou vhodné zakrslé podnože. Pro tuto odrůdu jsou vhodné podnože M9, M 26, které jsou schopné ještě tuto odrůdu zkrotit. Na bujné podnoži rodí až kolem 10 let a vytváří velké... celý příspěvek >
Sadba jabloní, 21.4.2015
Zdravím Já osobně jsem včera sadil jabloně a hrušně. Je to ještě možné, ale je zde určitá podmínka. Výhonky v korunce musíte sesadit na několik oček asi tak 4 Vůbec nezakracujte kořeny, stromek bude teď potřebovat každý cm. Saďte... celý příspěvek >
Ušľachtilá časť, 21.4.2015
Zdravím To záleží jakého druhu se to týká. Jabloně očkované na typové podnoži, když ji utopíte udělají to, že většinou do dvou let si vytvoří na ušlechtilé části vlastní kořeny a stromek se bude chtít snažit nepřirozeného inplantátu (podnože)... celý příspěvek >
Lze ještě zachránit špatně ořezanou jabloň?, 21.4.2015
Zdravím Nemusíte mít obavy, jabloň z pudu sebezáchovy silně obrazí množstvím vlků. Vy jste ji udělali silný zmlazovací řez. Nástup do plodnosti bude posunuta zase o 3 roky. Bude zde na místě letos provést redukci vlků letním řezem a postupně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika