Příspěvky uživatele - 128.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odpuzovač hadů, 19.5.2015
Dobrý den,  když jsem byla malá, tak ochránci zvířat za naším statkem vypustili do "volné přírody" desítky zmijí. To, že rodiče málem trefil šlak je vedlejší, já i bratr máme alergii :) Otec je několik týdnů sbíral do kýblů a pak... celý příspěvek >
Okousané listy paprik na balkoně, 19.5.2015 Obsahuje fotku
další foto
Okousané listy paprik na balkoně, 19.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím Vás o radu. Před týdnem jsem si koupila nádherné papriky. Umístila na balkon a těšila se na bohatou úrodu. Bohužel, ani ne po týdnu, mají papriky zhruba jen polovinu listů. Hledala jsem v na listech stopy po broucích, housenkách... celý příspěvek >
Křovinořez Ryobi - RBC 52 SB, 8.9.2013
Zakoupil jsem před rokem tento křovinořez. Nevím sice kdo ho vyrobil a upřímně je mi to jedno. Je stroj je tak jak má být - nenáročný. Nastartuje max na podruhé. A co vše poseče strunou by mu mohl závidět ne jeden křovák. Používám silnou kulatou... celý příspěvek >
Black & Decker GT 6060, 8.9.2013
Koupil jsem po delším hledání tento plotostřih Black & Decker GT6060. Mnoho lidí mně varovalo, že všeobecně nůžky - plotostřih je k ničemu a nefunguje to. Já jsem nad míru spokojen, ustřihne i přes 20 mm silný výhonek jak nic, jede při správném... celý příspěvek >
Lepkavé listy orchidejí phalenopsis, 8.5.2009
Lepkavé listy jsou skutečně od květů, ale já mám dotaz, mně ted všechny květy opadaly, budou kvést znovu?mám stonek zastřihnout?Děkuji za odpověd
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika