Příspěvky uživatele - 237.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dva druhy dýní na jednom kompostu, 1.9.2015
Měl bych ještě 2 dotazy. Pěstuji letos poprvé máslovou dýni. Jak u ní poznám, že je zralá? Má dosáhnout barvy jakou znám z obchodu nebo "dochází" ve sklepě tak jak to umí Hokaido? A jak je to s výdrží máslové dýně. Hokaido mi vydrží občas až do... celý příspěvek >
Dva druhy dýní na jednom kompostu, 16.8.2015
Moc Vám díky.
Dva druhy dýní na jednom kompostu, 16.8.2015
Nechtěl jsem Vás urazit. Ale jinak jsem asi dobu zaspal a hlavně jsem asi nepobral dostatek IQ, abych Vás pochopil. Já totiž vůbec nevím nic o tom, že bych si stěžoval na kompost nebo zálivku. Já jen, jako malý pěstitel na... celý příspěvek >
Dva druhy dýní na jednom kompostu, 16.8.2015
Dobrý den, dal jsem na jeden kompost Hokaido a máslovou dýni. Není to problém? Budou normálně prospívat? Děkuji Michal
Zřejmě usychající angrešt a nerozrůstající se černý rybíz, 18.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, nějak mě zlobí angrešt. Nejdříve byla po zimě půlka stromku uschlá a teď mi zase zničehonic začaly usychat další dvě větvičky. Může to být obyčejnou závlahou, dělám něco špatně nebo je něčím napadený. Mám ho druhým rokem a loni bylo vše... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika