Příspěvky uživatele - 212.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zápach v bytě, 25.5.2017
Děkuji všem za příjemné reakce snad už to nějak zvládneme něco vyzkoušíme
Zápach v bytě, 15.5.2017
jedná se jenom o čůrání, když je doma čůrá na podložky  kastrovaná je 
Zápach v bytě, 13.5.2017
záchod jsme zkoušeli ale fenka taková mohutnější takže se ho bála, na podložky chodí jen jak říkám se to někdy nepovede.  Jsou jí asi tři roky, ale nevím to jistě, mám ji z útulku mrknu na ty lampy a na ty přírodní produkty... celý příspěvek >
Zápach v bytě, 11.5.2017
Ahoj, podložky samozřejmě hned likviduji, ale když je to v bytě delší dobu tak to prostě páchne i po odstranění.  Na záchod nepůjde, to mám odzkoušeno.  přírodní produkty? to bude asi moc drahé Nechci aby jste si o mě mysleli že... celý příspěvek >
Zápach v bytě, 8.5.2017
Ahojky, mám fenku kokra a učíme ji hlavně na venčení ale někdy se jí to nepovede a pustí to i doma, máme takové ty podložky a tak ale pořád ten zápach jde cítit. Nemáte nějaké odzkoušené přípravky které by psům nevadily a nedráždily je ještě víc?
Paprika - bílé listy, 17.5.2015
spálené od slunce?
Rajčata pro sezónu 2015, 15.2.2015
Re Angelle. Letos jsem je viděl v Lidlu. V plastovem válečku a vypouklým víčkem. Nic levného to nebylo.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika