Příspěvky uživatele - 149.227

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roztočík jahodníkový, 3.5.2018 Obsahuje fotku
prvně jsme mysleli, že bude zlobit roztočík jahodníkový, ale ochrana nezabírá... odbornici určitě poradí co nám ničí jahody, předem děkuji
Měkčení zálivkové vody, 9.4.2018
Upravit pH je celkem laciná záležitost. Ale snížit tvrdost na přijatelnou hodnotu mi vychází minimálně na 100,- Kč/m3 (chemicky). Což je pak lacinější městská voda, kterou nechám odstát v barelu dva dny, aby vyprchal chlór, ta má u nás tvrdost kolem... celý příspěvek >
Měkčení zálivkové vody, 9.4.2018
Máme na zahradě studnu kde tvrdost vody je kolem 38 °N. Existuje nějaké smysluplné a ekonomické řešení měkčení zálivkové vody na zahradu? V teplých měsících zaléváme cca 250 litrů denně. Díky všem za reakce.
Hálčivec révový, 13.5.2015
Kumus WG je vhodný zcela určitě, o tom není pochyb. Ale mě zajímalo jestli má někdo praktické zkušennosti s Karate Zeon 5 SC, zejména nyní při denních teplotých cca 25 °C. 
Kroucená vrba, 19.5.2014
Tak určitě je to něčím vykousané, ale otázkou je čím. Ani koňská dávka Karate Zeon nezabrala a dírky vesele přibývají.
Kroucená vrba, 6.4.2014
Rok s rokem se sešel a máme to tam zase.
Zádový postřikovač Solo - porucha, 3.8.2013
Mám pístový zádový postřikovač SOLO a nejde mi napumpovat. Páka má velký odpor směrem nahoru, tj. když píst jde dolu a přisává vzduch. Těsnění na pístu se zdá dobré. Když v postřikovači není kapalina, tak pumpovat jde, asi to přisává vzduch přes... celý příspěvek >
Rajčata, kroutí se vrcholy, 14.6.2013
děkuji za reakci, ale opravdu od herbicidů to není...
Rajčata, kroutí se vrcholy, 14.6.2013
Rostliny máme vlastní produkce, do kelímku byla použita zemina z vlastního kompostu, do kterého nepřišlo nikdy nic co bylo ošetřeno herbicidy. Nevím proč tak zatvrzele trváte na herbicidech. Jsou mezi námi bohudík zatím i takoví co raději použivaji... celý příspěvek >
Rajčata, kroutí se vrcholy, 14.6.2013
To mi nepomůže, rozhodně se nejedná o zbytkový herbicid v půdě... neměl se tam jak dostat, žádné postřiky, žádný kompost, žádný hnůj...
Rajčata, kroutí se vrcholy, 14.6.2013 Obsahuje fotku
Na rajčatech se nám začaly během dne, dvou krutit takhle vrcholy, viz. přiložená fotka. Vypadá to jak od mšic, ale samozřejmě mšice to nejsou, ani jiný škůdce nenalezen.
Trávník žloutne, 5.6.2013 Obsahuje fotku
Byl set vloni na podzim, na jaře vypadal celkem k světu a teď vypadá viz. foto. Nevíte co s tím? Díky za reakce.
Jahodník - světle zelené listy, 26.5.2013
Hořčík mám doma, železo ne, takže jsem to před chvíli zazil Hořkou solí a za pár dní uvidím, když tak příjde na řadu železo.
Jahodník - světle zelené listy, 26.5.2013
to je také možné, protože letos jsme jahody neokopávali, jsou druhým rokem na černé folii a zaléváme celkem intenzivně
Jahodník - světle zelené listy, 26.5.2013
to bude asi ten hořčík, protože o kousek dál nám reznou tuje, aplikovali jsme na ně hořkou sůl... můžeme s ní zalít i jahody?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika