Příspěvky uživatele - 250.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čerpadlo s malým výkonem pro kapkovou závlahu, 30.4.2019
a co expanze s tlakovym spinacem se neda aplikovat?
Chov pstruhov, 28.4.2019
Husty.  Takze radsi nejaky saci kosicek?
Chov pstruhov, 27.4.2019
Ja to zatim necham, budu uvazovat o prevlecne matici. V pripade potizi upustim vodu a vstup tak snadno vyndam k mechanickemu vycisteni. Tam se sahnout da. Varianta dve tu prevlecnou matici dovarit dodatecne. Filtr je komorovy jezirkovy, snad jsem... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 25.4.2019
To jste se opravdu ztratil. Nekde tady je serie 4 fotek filtrace. Z posledni komorove filtrace odcerpava, resp. bude cerpat vodu obehove cerpadlo a vodu do obou bude doplnovat hladinu na principu spojenych nadob. Vody do bazenu se bude vracet pres... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 25.4.2019
Vy umite vydesit. Nic neprofouknu, musel bych najit nahradni reseni protoze k rybam do 10-15 stupnu teple vody se mi urcite chtit nebude. Nicmene trochu spoleham na to, ze se rasit nebude kvuli chladnemu prostredi a absolutnimu nepristupu slunecniho... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 24.4.2019 Obsahuje fotku
Rozvody hotovy
Chov pstruhov, 24.4.2019
No to by byl slusny prusvih. Skrz stenu bazenu uz se nedostanu. Budu doufat ze to klapne podle meho projektu. Do bazenu by se nemelo dostat nic jineho nez rybi trus, zpetnou vodu ze skleniku bude filtrovat pod stropem zaveseny cerinek s jemnou... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 24.4.2019
Vstup (trubka PPR 32 mm, vnitrni 25 mm) musi byt u dna, mam to cca 10 cm a vystup prepad (40mm) u hladiny. Jen nevim a to muze byt problem, protoze nez to zkusim, jestli muzou byt hladiny jezirka, virivky i komoroveho filtru ve stejne... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 23.4.2019
Ja taky nemam dno vyspadovane, spoleham na trvaly beh cerpadla s vodorovnym proudenim diky stratifikaci. Uvidime. Cesky dest je spina, to se pozna i na umytem aute. Skoro vsecko jsou jen teorie, bud se potvrdi nebo ne, to ukaze praxe. Mam... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 23.4.2019 Obsahuje fotku
Dnove sani je nesmysl, zanese se a nikdo to nevycisti. Navic by to byl technicky orisek v trimetrove hloubce uz tak na hranici soudrznosti vrstev jsme byli radi, ze uz jedeme nahoru. Nedelni slejvak pak hral na nervy. Vsimnete si lopaty oprene o... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 23.4.2019
Ta blbost neni z me hlavy, pouzivaji to bezne aquaponici. Podle mne to citelne odlehci komorovemu filtru a jeho nasledne udrzbe.
Chov pstruhov, 21.4.2019
Odstredivka ma 200 litru, je to 90 cm vysoky sud o prumeru 60 cm.  Cerpadlo protoci 900 litru za hodinu. Dal je to s vyuzitim stratifikace jednoducha matematika. Obsah se vymeni asi 5x za hodinu, tzn kazdych 12 minut. Vykon se da zvysit az na... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 20.4.2019
pardon, ale na takovehle hlouposti se neda reagovat
Chov pstruhov, 20.4.2019
Ja jsem nasel optimum 16g na metr pestebni plochy, coz odpovida asi podle Duhakovy tabulky 10-12 pstruhu. Pokud budu pocitat 15-16 mist na metr, mam prostor pro cca 350 rostlin s moznosti rozsireni o dalsich asi 200 mist. 350 rostlin by melo pokryt... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 19.4.2019
Cela aquaponie je konstruovana jako Floating Raft System. Jeste tu virivku vylepsim moznosti sberu necistot lehcich nez voda. Takhle nejak se bude odkalovat dno i u mne. Sani u dna neni videt, protoze jeste neni hotove. Do bazenu se budou... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika