Příspěvky uživatele - 250.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chov pstruhov, 6.6.2019
Od malinka jsem byl zlobive a neposlusne decko s hodne tvrdou hlavou. Mozna proto si muzu ted vymyslet takovehle veci. Manzelka rika ze to je dobre, ze nejaka prsata rajda by vysla draz. Az narazim, klidne se k tomu priznam
Chov pstruhov, 6.6.2019
Tak zarustani trubek se nebojim. Jednak tech HT40 je trochu, vetsina dlouhe 30 cm s uhlem vetsim nez 40 stupnu, takze vycistit to nebude problem nehlede na to ze zarostly novodur sem jeste nevidel. spis mam problem s teplotou vody, ty hice vystrelily... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 4.6.2019
Tak uz nam voda obiha. Je to zajimave, jak dynamicka voda meni vysku hladiny na ceste trubkama. Dalsi fotky jsou na rajceti
Chov pstruhov, 3.6.2019
Vy se ptate na veci... spusteni hydrauliky se nezdarilo... reparat zitra. Ale vime kde je problem(y).
Chov pstruhov, 3.6.2019
Pekny obrazky. Ted napoustime, nejdriv musime vyzkouset obeh vody, pritom provadet mereni teploty. Nevisim na chovu ryb, ani poctu ani druhu, staci mi jen aby fungovala aquaponie. Uz je v tom tolik penez, ze par jeseteru kontu neublizi.... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 2.6.2019
Diky. Pravou cast s vrskem spustim tento tyden. Asi 150 mist jahody a ruzne papriky. Levou o tyden pozdeji. Budeme muset mozna prehodnotit osadku ryb s ohledem na teplotu vody.  Uvidime. Napoustime ode dneska, tedy jen pres den. Zacneme s malou... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 2.6.2019 Obsahuje fotku
Vyresili sme problem s vypadkem proudu. V nasem pripade pro 24 hodin. Prepinaci rele, nabijecka CTEC, menic 150W. Cerpadlo v podstate nejde vypnout. Jak spadne proud nabiha zaloha. Technicke informace rpes SZ. Ve fotogalerii jsou dalsi fotky
Chov pstruhov, 29.5.2019 Obsahuje fotku
delam co muzu, diky za zajem
Akvaponický skleník. 10 x vyšší úroda, 14.5.2019 Obsahuje fotku
Kdyby nekoho zajimalo, tak prubeh stavby dokumentuju na webu, aby to nevypadalo ze jsem se na to vybod.
Chov pstruhov, 13.5.2019 Obsahuje fotku
Diky Dneska jsme dodelali venkovni a vnitrni dlazbu, ted cekame na zbytek skleniku, tu predni stenu se nepovedlo napoprve spravne objednat. Tech fotek bude jeste hodne, vlastne to asi bude nekonecny serial. Nemuzu sem davat vsechno ale muzete to od... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 12.5.2019
Vy se ptate na hrozny blbosti. Samozrejme ze to jde, na netu a na YT je spousta informaci a navodu, tak zkuste nejakyho googla
Chov pstruhov, 11.5.2019 Obsahuje fotku
to prej neni sklenik ale botanicka zahrada...
Chov pstruhov, 6.5.2019
Nemyslim, ze by rybi lejno poznalo, jestli se voda toci doleva nebo doprava. Prepad je stejne uprostred.
Chov pstruhov, 4.5.2019 Obsahuje fotku
Husi krk od elektriky se mi tu povaloval, tak sem s nim vymyslel takovy experiiment. nepovede v nem nic, zadna trubka, zadny kabel,  Jestli nekdo uhodne co se mi narodilo v kebuli, je fakt mistr. Ja to ale nemuzu rict na co to je dokud... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 3.5.2019 Obsahuje fotku
Konecne sme dneska zaklopili strop. Material se shani skoro jako za komunistu. Cekaci doba 6 rydnu. V pondeli betom, pak podezdivka a na to sklenik. Aquaponicky sklenik nemuze byt nizky, ten nas bude mit v hrebeni bezmala 3 metry
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika