Příspěvky uživatele - 223.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč 15,5 hp Briggs a Stratton kouří a žere olej?, 29.4.2015
Takze po rozobrati motoru som zistil ze tam su nespravne piestne kruzky mezera tam bola viac nez jeden mm, stieracie kruzky neboli ani vymenene vcera som objednal komplet sadu malo by to uz fungovat
Proč 15,5 hp Briggs a Stratton kouří a žere olej?, 27.4.2015
Diky za reakciu idem sa na to pozriet dufam ze to nebude velky problem
Proč 15,5 hp Briggs a Stratton kouří a žere olej?, 26.4.2015
Zdravim podobny problem mam aj ja motor mi trochu spaloval olej tak som dal vymenit tesnenia a kruzky ked som po kosacku prisiel do servisu z vyfuku mi rozprskuje olej a o jeho spotrebe ani nehovorim.a ani po nahriati motora neprestane dymit hustym... celý příspěvek >
Nepravidelny chod motora B&S, 20.8.2014
asi som to trochu blbo popísal zdochina mi ked kosim akoby stracala výkon na volnobehu ma este bezi ale ma ten nepravidelny zvuk
Nepravidelny chod motora B&S, 20.8.2014
Este by som dodal ze vzduchovy filter, olejovy filter a olej bol meneny pred mesiacom a sviecka vycistena.
Nepravidelny chod motora B&S, 20.8.2014
Dobry den mam kosacku johndeere C52V s motorom briggs & straton vcera som kosil vyssiu travu a asi po 2 hodinach kosenia s prestavkami zacal motor pracovat nepravidelne akoby dochadzalo palivo ale paliva bolo dost kosit sa uz nedalo pretoze mi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika