Příspěvky uživatele - 161.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl fs 360ce versus husqvarna 545rx, 11.3.2020
Zdravím,   já si koupil 545tku včera. Po třech hodinách práce začal hřídle při nabíhání otaček docela drsně vibrovat. Tak jsem zajel za prodejcem a pět borců na to koukalo, jako že to ještě neviděli, ale že je to asi ok, že se nemám bát a... celý příspěvek >
Porovnání sekaček Panter FD-3 a Vari BDR-1200, 16.6.2016 Obsahuje fotku
Já mohu napsat jen něco o Dakru. Mám ho s tou říditelnou sedačkou a tahám na něm teda postřikovač. Každopádně ta sedačka je super, pač se skvěle otáčí a vážně v ní jde sedět 14 hodin denně. Jezdím teda většinou po měkkém poli, ale sem tam mám pěkný... celý příspěvek >
Převodovka K 46 - repase či výměna, 5.1.2016
Ahoj, mám zálusk na Dakr FD-3 tuším právě s touto převodovkou a to právě na práci, kdy mne (110 kg) to bude tahat na tom jejich osobním vozíku (v předu bude pojízný cca 30 kg postřikovač). Myslíte, že i v tomto případě to bude převodovce škodit?
Dakr FD-3, 12.12.2015 Obsahuje fotku
Pando sorry, ale z této rozmázlé fotky asi vážně nezjistím co potřebuji:) Ideálně bez příslušenství něco ve smyslu této fotky, ale z boku.
Dakr FD-3, 12.12.2015
Ahoj,   chlapi nemáte někdo prosím malatraktor Dakr fd-3? Potřeboval bych ho vyfotit z profilu. Jde o to, o kolik přesahuje motor atd. od předního "držáku" příslušenství. Bohužel ani z datasheetu se to člověk nedozví. Pokud by to někdo... celý příspěvek >
Jízda s Vari na půl plynu, 3.11.2015
Díky, ale to radši ne. Zde je nutné tahat směs i s vodou a protože budu muset dělat až 5 hektarů denně, což je asi 50 km, tak to bych už ručně vážně nedal. Ve finále budu kupovat Dakr FD-3, pač to má i nějakou váhu a tak mně to uveze i v sedačce:) A... celý příspěvek >
Jízda s Vari na půl plynu, 10.10.2015 Obsahuje fotku
Mám to na ježdění po poli a na předek chci namontovat ULV postřikovač viz obr. a to by asi na ten traktůrek nešlo, ne? Další věc je, že by to chtělo i jiná kola, pač někdy bude pole trochu mokré a s tímto na blátě by to asi nebylo to pravé ořechové
Jízda s Vari na půl plynu, 9.10.2015
Díky a smekám s Vaší pamětí:)   Ještě to nemám. Ve finále to bude vypadat jinak. Něco jsem tomu dnes věnoval a jinde mi chlapi doporučují radši připlatit a pořídit např. Dakr Fd-3. To už je sic sakryš mašina, ale zase mne to vyveze i do... celý příspěvek >
Jízda s Vari na půl plynu, 9.10.2015
Já to ještě nemám. Jen o tom teoreticky uvažuji, jestli by tento stroj připadal v úvahu. Každopádně jinde mi to nedoporučují, pač to stroji asi nevyhovuje???
Jízda s Vari na půl plynu, 9.10.2015
Ahoj,    chtěl bych se zeptat, jestli je možné jezdit s VARI GLOBAL s motorem HONDA GCV 160 dlouhodobě třeba na 50% plynu? Jednalo by se o jízdu po rovném poli a jediné co by to tahalo bych byl já na sedačce vozíku a v předu 28 kg... celý příspěvek >
Aplikátor herbicidu Mankar, 27.5.2015
Ahoj,   máte prosím někdo nějaké zkušenosti s těmito aplikátory? Díky. Petr
Vari vs Moundfield, 6.5.2015
Tak jsem sem po nějaké době nahlédl a nechce se mi věřit, co se to tu rozjelo:) Každopádně tu rychlost jsem chtěl né kvůli objemu postřiku, ale abych stíhal jet přesně u stromků. tudíž ty 3 km/h budou lepší. Množství postřiku se opravdu reguluje... celý příspěvek >
Vari vs Moundfield, 26.4.2015
Ach jo, chlapi:)   Otázka zněla vcelku jednoduše. Už sem se smířil i s rychlostí na jedničku 3 km/hod. Už dle videí i vím co to utáhne a jak vše nabastlit, aby to bylo funkční. Jen pro představu tento postřik se nesmí dostat na stromky,... celý příspěvek >
Vari vs Moundfield, 25.4.2015
JJ tak nějak. Nebudu s tím makat 12 hodin denně nonstop, ale třeba tři dny v týdnu tam a dva dny v týdnu jinde. Měl jsem TK 10, ale to na obyč vozíku nepřevezu a to bych potřeboval asi až na 100 hektarů ročně. Tímto chci dělat vážně jen 20-30 ha.... celý příspěvek >
Vari vs Moundfield, 25.4.2015
Alespoň někdo kdo mi poradí. Ano, po přečtení několika recenzí jsme rozhodnutý pro Vari. MS 16 jsem měl jako rotavátor a stroj dobrý - pro kutily. Ovšem toto budu potřebovat už na opravdovou práci a je to lépe hodnocené, takže není co... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika