Příspěvky uživatele - 172.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Úžeh malin, 2.9.2015
Díky, já je občas zalila hodně, ale jinak neprší a neprší a když, tak hodně málo.
Úžeh malin, 2.9.2015 Obsahuje fotku
Pěstuji již 10 let na jednom místě maliník Heritage - loni bylo vlhko, měla jsem plíseň. Letos je sucho a mám zas fleky na malinách jakoby byly spálené od slunce - co je to za nemoc?  Jak odstranit, co na to platí, postřik a kdy a... celý příspěvek >
Záchrana švestky napadené šarkou, 18.8.2015 Obsahuje fotku
Mám 4 druhy švestek a všechny jsou zřejmě napadené šárkou - stáří je cca 12 let. Co s nimi, vykopat a spálit a nebo, jak říkáte, přihnojit a nechat, co udělají? Mám ale vedle nich novou broskev Sunhaven a meruňku Venuši, ta byla čistá - plodí... celý příspěvek >
Fleky na meruňkách, 11.8.2015 Obsahuje fotku
Stříkala jsem Horizonem 3.7. a zralé jsou až od 3.8. - Horizon má OL 7 dní. Chuťově jsou výborné. Přikládám fotky.
Fleky na meruňkách, 11.8.2015 Obsahuje fotku
Plody jsou krásně vybarvené, mají i flíčky - některá meruňka je více některá méně, jiná téměř vůbec bez flíčku, ale jsou dost červivé, ale chutné, dají se normálně konzumovat nebo se mají vyhodit - je to plíseň - je zlikvidována nebo ne? Mladí jsou... celý příspěvek >
Suchá skvrnitost listů peckovin, 11.8.2015 Obsahuje fotku
Mám meruňku Bergeron, stříkala jsem Horizonem před květem a po odkvětu, v době kvetení proti mrazíkům Championem. Na konci června se na zelených plodech vytvořily flíčky (skvrnitost?), tak jsem stříkala ještě jednou Horizonem, některé napadené plody... celý příspěvek >
Choroba mečíků, 25.7.2015
Čím ji ale zlikviduji? Může fungovat i Rock effect - zkusím to s ním, píší, že je na třásněnky atd.
Choroba mečíků, 25.7.2015 Obsahuje fotku
Letos jsem si koupila v OBI 25 ks gladiol, nyní mají vysoké květní klasy, ale květy zasychají a jsou některé velice špatné, jiné uschlé celé. Mám je v odpočaté půdě s přidáním uleželého kompostu (na podzim) a v době veder pravidelná zálivka brzy... celý příspěvek >
Fleky na meruňkách, 3.7.2015
Díky za rady, ale mám některé plody broskvoně také napadeny, ale nad tou je pravá česká švestka a ta vypadá dobře, ale listy broskvoně žloutly a kroutily se, tak jsem je asi před týdnem ještě přihnojila NPK a zaléváme brzy ráno - redhaven.
Fleky na meruňkách, 2.7.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, mám čtvrtým rokem Bergeron, letos je obalený strom plody, ale má hodně fleků, nevím, čím by to mohlo být, je ze severu a východu chráněn zdí a od západu je hrušeň Konference. Stříkali jsme Horizonem proti monilioze před květem a po odkvětu a... celý příspěvek >
Rubinola, 23.4.2015 Obsahuje fotku
Mám Rubinolu 4tým rokem, plodí prý na konci větviček - nevím, zda mám některé zkrátit a nebo až po odplození? 
Rez hrušňová - vím jak na ní, 23.4.2015 Obsahuje fotku
Mám podobný problém, dnes jsem si všimla některých listů na KONFERENCI, že červenají - před týdnem jsme stříkali Discusem proti rzi, teď už pomalu kvete - co s tím? Co je to za chorobu? Děkuji
Choroba poléhavého jehličnanu, 23.4.2015 Obsahuje fotku
přidávám fotku celého jehličnanu - zda bude patrno, o jaký druh jde a co je to za chorobu.
Choroba poléhavého jehličnanu, 18.3.2015 Obsahuje fotku
Mám 9 let tento jehličnan poléhavý - nevím, jak se jmenuje - poraďte, Je ve stínu, loni soused stavěl za ním novou zeď a letos mi začaly zasychat konce větviček, nevíte, co s tím? Je krásně rozrostlý. I když byl zakrytý, stejně na něj něco... celý příspěvek >
Choroba jehličňanu - neznám druh - poraďte, 18.3.2015 Obsahuje fotku
V roce 2006 jsem si zasadila větvičku tohoto jehličňanu, rostl mi do loňského roku krásné - bez poškození. V loňském roce soused stavěl za ním novou zeď a letos mi na konečkách zasychá - nevím, co je to. Může mi někdo poradit, co je to za... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika