Příspěvky uživatele - 209.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dotaz začátečníka na řezání kmenu, 20.4.2015
Ha ha ha... vtipné., tak se raději předem ptám na detaily no od toho tu ta diskuze je.Vim já jak to pujde?. Samozřejmě že při práci používám hlavu.
Poradíte začátečníkovi jak správně nabrousit pilu?, 19.4.2015
Ale to se u nás nedá koupit.jedině na amazonu.
Poradíte začátečníkovi jak správně nabrousit pilu?, 19.4.2015
Našel sem pilník s vodítkem 4,8mm a je tam na výběr bud -86 nebo -84.to bude asi uhel. poradíte který mam teda vzít.? Díky
Dotaz začátečníka na řezání kmenu, 19.4.2015
Já z toho nebudu dělat metrovky, rovnou bych chtěl řezat 30cm míru do krbu.
Dotaz začátečníka na řezání kmenu, 19.4.2015
kácet celý strom nebudu. Jedna část stromu je odlomená, je dole a tu jen potřebuji naporcovat.
Dotaz začátečníka na řezání kmenu, 19.4.2015
Díky
Dotaz začátečníka na řezání kmenu, 19.4.2015
Díky za kvalitní odpověď, opravdu sem pilu nedržel v ruce, proto tak pro někoho divný dotaz.
Dotaz začátečníka na řezání kmenu, 19.4.2015
omluva, myslel sem na něco jiného. popletl sem špalek a pařez. Samozřejmě že budu mít špalek.-).
Dotaz začátečníka na řezání kmenu, 19.4.2015
No já z toho špalek mít nebudu, rušim jen jednu část stromu. Nebo myslíte z té nejsilnější části odříznout kus a tím si to podkládat?. No on je to kmínek cca pruměr 15cm.Ale pro mě na první řez na ošáhání ideální. Nechci si ublížit.
Dotaz začátečníka na řezání kmenu, 19.4.2015
Dobrý den, rušim jehličnan na zahradě a mam praktický dotaz. Až odvětvim strom, jak si pak naporcuju ten holej kmen, když se bude válet na trávě. S pilou se nemá řezat logicky do hllíny. Bohužel nemam kozy ani fošnu na podložení. Jde to s... celý příspěvek >
Poradíte začátečníkovi jak správně nabrousit pilu?, 19.4.2015
To by bylo fajn, rád bych to viděl, ale já nemam nikoho. Zkusim někoho sehnat.
Poradíte začátečníkovi jak správně nabrousit pilu?, 19.4.2015
Jak se díváte na tuhle brusku: Sharks Elektrická ostřička řetězů SH 220W?
Poradíte začátečníkovi jak správně nabrousit pilu?, 19.4.2015
A co když ten řetez raději sundám a odnesu ho pak nabrousit. Nemáte někdo v Praze a okolí typ na šikovného brusiče? .taky mam další otázku. Chci s tim jednorázově naporcovat malou borovičku s kmenem o pruměru 15cm v tom nejsilnějšim místě,... celý příspěvek >
Poradíte začátečníkovi jak správně nabrousit pilu?, 18.4.2015
Díky za odpovědi. A není lepší vzít řetez a nechat ho odborně nabrousit v nějakym doporučovanym servise?. A nebo prosím poradte, čím brousit řetez 325 1,3mm. Nikdy sem to nedělal. Pokud by ste mi hodili odkaz na nějaký pilník budu rád.
Poradíte začátečníkovi jak správně nabrousit pilu?, 17.4.2015
Dobrý den, mam novou pilu a tak mě čeká broušení řetězu. Existují nějaké elektrické borusky, nebo mam sehnat ruční pilník?.Vubec se v tom nevyznám, proto bych rád nějakou osvědčenou radu od zkušených. Nerad bych celou pilu dával z ruky někam do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika