Příspěvky uživatele - 63.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari DSK 317: nepřesné řazení, 13.4.2015
Mám tentýž problém u DSK317 pro 2T. J.f.K., myslíte, že takovými nedostatky by měl zářit téměř profi stroj!? Prostě proč bych si měl na profi stroji dělat bílým emailem značky a k čemu je mi na boku značka, když na ni z pozice řidiče nevidím. Totéž... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 17.10.2014
Již loni jste něco podobného spouštěl. Chce to osobní příklad. Sám by jste měl uvést to na co se ptáte, případně s použitím fotografií, jako první!
Škůdce česneku, 3.6.2014
SvK, takovým způsobem si ze všech co tu chodí, srandu nemusíte dělat. Nejsme děti ze školky. Monitor s větším rozlišením vám nepomůže, pomůže jen se takových impertinentních stupidností se vystříhat.
Vari - nádrž, 4.4.2014
Napsal jsem, že to neni kováno, ale skuplováno, to je spojeno.
DSK317 - repase, 7.11.2013
Nad pilinami se nepozastavujte. Aby tam nebyly, tak by všechny komponenty převodovky musely být chemicky a tepelně zpracované, to je cementace a kalení, nebo nitridace, nsledně by ozubená kola musela být broušena na specielních bruskách, kola... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 7.7.2013
Jo a ještě jsem jednou pro jistotu vyštrachával část toho rozpadlého těsnění z kanystru z nádržky pily, protože tam nějak proteklo. Pak vyplachoval opakovaně míchací kanystr a cedil to přes sítko... samé příjemné věci. Tohle vše by při používání PET... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika