Příspěvky uživatele - 182.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pavlonie plstnatá, 29.4.2016
Já jsem měl semena z internetu a bylo téměř neviditelné chmýří s drobnou černou tečkou. Roste to úplně příšerně rychle, první rok ze semene asi 50cm, druhý rok na jaře vyrostly první listy a zmrzla, pak ze země vyrazil nový výhon a na podzim již přes... celý příspěvek >
Jak zlepšit těžkou půdu?, 8.1.2016
Taky jsem hledal a zkoušel několik způsobů. Osvědčil jsem mi tento zprůsob - objednání haldy písku, haldy kůry + jsem měl kopičku pilin. Kůru přes zahradní drtič na úplně drobné kousky. Udělal jsem vrstvu 10-15cm piliny+kůra+písek a zapracoval... celý příspěvek >
Hokaido - z vlastních semen, 4.1.2016
U hokaida mi dvě sezóny po sobě vyrostla úpně jiná rostlina. Z vlastních semen 1 z 6 rostlin byla jednou něco jako zelená verze ale úpně jiná chuť (nedobrá) i jiný tvar listů a loni úplný blábol - nějaká tykev (1 asi z 10 sazenic), vyhodil jsem.... celý příspěvek >
Které rostliny v květu výrazně silně voní?, 7.12.2015
Já cítím od sousedů šeřík a hlavně motýlí keř: Komule Davidova  - Buddleia davidii
Pepíno Gold žije, 24.7.2015
Tak jsem letos zkusil také pepíno, koupil jsem rizky na internetu 12+4 zdarma. 4 ks rodiče, 4 ks kolega v práci, 4 ks bratr, 4 ks já. Jediní rodiče maji 2 plody. Jinak nikdo nic a pěstování dle návodu. Docela mě to pepino zklamalo.
Co s hadicami kvapkovej zavlahy v zime?, 24.7.2015
Na stejnou otázku mi výrobce odpoveděl že stačí vypustit, že ji má takto již 10 let bez problémů.
Popínavka do stínu, 9.4.2015
Co takhle Akébie pětičetná ta je do polostínu a ještě by to mohla mít plody kdyby byly 2 druhy :-)
Mrazuvzdorné, husté stálezelené listnaté keře na živý plot, 20.1.2015
V Praze bych doporučil také bambus. Krásně zelený celý rok.
Je to šarka?, 17.6.2014
Díky za informace, podle všeho je to skutečně šarka, strom zlikviduji. Doufám že se nemoc neobjeví na ostatních stromech.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika