Příspěvky uživatele - 21.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení rostlinky, 6.4.2015
Ještě se vrátílm k té boubelce či boubelíkovi, koupila jsem letos semena a vysela., někde jsem četla, že venku nepřezimují a že nemají rády déš´t, takže by měly být v truhlících na oknech. jaké jsou vaše zkušenosti?
Pěstování vřesů a vřesovců - stříhání, 6.4.2015
vidím, že o vřesech už dlouho nejsou žádné příspěvky. já mám vřesoviště dost staré, aspoň tak 10 let a vřesy i vřesovce jsou už přerostlé a ikdyž je ostříhám, tak keříky jsou dole vylysalé. po jak dlouhé době by se mělo vřesoviště zrušit a dát vřesy... celý příspěvek >
Popelivka, 6.4.2015
popelivky mám dva druhy, obě jsou žluté. vůbec nejsou invazivní, vytvoří se hustý trs, ten je hodně hustý a pevný, rovněž rostliny jsou pevné, květy se neklátí, je to parádní rostlina a nenáročná, doporučuju, veruna
Klematis (clematis) Dufek, 6.4.2015
klematisy jsou mou oblíbenolu rostlinou, mám jich tak mezi 15-20 rostlinami a letos jsem si koupila ještě 7 rostlin v OBI, jedna za 159 kč. mám je ještě ve skleníku, protože je u nás tak 20 cm sněhu. tak jak se v posledních letech v OBI velmi... celý příspěvek >
Hlíznaté begonie, 6.4.2015
jako každoročně jsem i letos objednala hodně trvalek od Lukon Glads, rovněž jsem poprvé objednala begonie non-stop a to 10 kusů, vloni mi hezky rostly a kvetly begonie převislé a to na okně v truhlíku. letos bych chtěla některé begonie non stop... celý příspěvek >
Zahradní traktor Castel Garden XT190, XT220, 26.3.2015
Dotaz na odborníky traktor mí začne zničohonic chcípat ale působí to jakobych vyndal klíčky ze zapalování, ihned nastartuji chvíli jede a znova to chcípne, vysledoval jsem že nejčasteji když přidám plyn nebo se snažím rozjet na zahřátem traktoru to... celý příspěvek >
Surfinie - ochrana, 15.2.2015
každoročně uprostřed léta mám surfinie napadené nějakou nemocí, listy začínají usychat, květy nejsou napadené. pokud rostlinu silným řezem zkrátím, obrazí novými listy. mohu nějakým postřikem této chorobě nějak zabránit? děkuji Veruna
Lichořeřišnice hlíznatá - tuberosum, 7.2.2015
dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo pěstuje tropaeolum tuburesom, nabízejí ji v katalogu Lukon glads za 90 kč. dočetla jsem se že je to spíše užitková rostlina, já jsem ji chtěla jako okrasnou, ale nevím jestli je dost atraktivní a jestli... celý příspěvek >
Tulipány z holandska, 24.8.2014
tak brzy nastane čas, kdy se budou sadit tulipány. přečetla jsem celou diskusi, ikdyž mi mohlo něco uniknout, a stejně nevím, jak mám správně sadit tulipány. nakoupila jsem vloni větší množství tulipánů v OBI v sáčcích podle druhu, ale i v Kauflandu... celý příspěvek >
Zahradní traktor Castel Garden XT190, XT220, 28.7.2014
Řemen z německa je od fa Oregon tak doufám že splní účel ten původní byl určitě taky dobrý ale mě se podařilo při sekání najet do gumového pásu.
Zahradní traktor Castel Garden XT190, XT220, 26.7.2014 Obsahuje fotku
foto
Zahradní traktor Castel Garden XT190, XT220, 26.7.2014
Podařilo se mi urvat zubatý řemen nožů.Mountfield po dotazu že jaksi do týdne naskladní za 2000kč jsem ho objednal z německa za 1100kč i s dopravou a do 4 dní byl zde.
Zahradní traktor Castel Garden XT190, XT220, 12.7.2014 Obsahuje fotku
Ano proti krtkům mám již několik sezón a je klid doufám že to brzy neshnije
Zahradní traktor Castel Garden XT190, XT220, 6.7.2014 Obsahuje fotku
Převodovka TUFF TORO K46.Ještě jsem se pána co se tím živí ptal jakou to mám životnost cca 400 až 500mth, často tahám fakt težký náklad a bydlím ve velkém kopci tak jsem měl obavy bylo mi řečeno že životnost zkrátím cca o 10%.Říkal že asi nejvíc... celý příspěvek >
Zahradní traktor Castel Garden XT190, XT220, 4.7.2014 Obsahuje fotku
Tak na to jsem úplně zapoměl nákup stroje 2010.ALe mám pár nových zkušeností možná to někomu pomůže... Únik oleje jsem zjistil cca po deseti minutách rozebírání, Sundal jsem kola a výfuk trávy.Sundal řemen vrtuli a pod ní je zátka magnetu který má s... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika