Příspěvky uživatele - 33.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rider Stiga Garden Compact E HST, 22.9.2015
Bylo mi řečeno, že na baterku je záruka asi jen 6, nebo 7 měsíců. Dealer, kde jsem ridera v akční nabídce zakoupil je celkem dost daleko, takže za cestu k němu bych dal více peněz, než za nový akumulátor :-) Klínový řemen je prý údajně také věc... celý příspěvek >
Rider Stiga Garden Compact E HST, 22.9.2015
Letní sezóna se nám blíží ke konci a já už jí pomalu začínám rekapitulovat... Žací nůž mi opět vydržel jen jednu sezonu. Nejde ani tak o to, že by byl opotřebovaný v místě čepele, ale na jeho patě v místě, kde v ohybu začíná lopatka pro výhoz trávy... celý příspěvek >
Rider Stiga Garden Compact E HST, 5.4.2015
Dobrý den, sice už Váš dotaz asi nebude aktuální, ale Vámi zmiňovaného ridera jsem si v březnu roku 2014 koupil. Sekám s ním střídavě rovinatý i mírně svažitý terén. Rider tak v sezóně používám každý týden. Svoj práci zvládá velmi dobře. Žací nůž i... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika