Příspěvky uživatele - 1.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nakládání a vakuování masa na uzení, 4.4.2015
Já jsem se pro to rozhodl hned jak jsem shlédl video od smokerdirk. Také jsem nakládal maso nasucho v dózách. Mám na to sice ve sklapě starou chladničku chladničku určenou jen na nakládání. Očekávám od toho lepší využití prostoru v chladničce a... celý příspěvek >
Kyselost po uzení, 30.3.2015
Problém bude v kouři. Asi probíhala destilace, tedy bez přístupu, nebo malého přístupu vzduchu. Přitom vzniká celá řada látek, m.j. matylalkohol a kyseliny,  proto se produkt destilace dřeva nazývá dřevní ocet. Kouř pro uzení by měl být vyvíjen... celý příspěvek >
Jak uchovávat klobásy?, 29.3.2015
Nemá smysl porovnávat tyto dva druhy uzení, ale výrobek. Pokud je mým cílem klobása maďarského typu, tak studený. Pokud klobásy moravské, ostravské, pardubické, tak uzení teplé. Na slovensku se dělají klobásy ty maďarské (slovenské), proto tam... celý příspěvek >
První klobásky, 29.3.2015
Já jsem psal nejspíš max. 30°C. Ale záleží na počasí, klidně i 5°C.Jen je nutné mít lehký kouř. Teplota není podstatná, pokud se dodrží max 30°C. Důležité je po zauzení větrat, nejlépe mimio udírnu. já nakládám tolik štěpky, aby když to zapálím... celý příspěvek >
Nová lišta, nový řetěz - HQ 55, 28.3.2015
Omlouvám se za ten 91VG, pořádně jsem se nepodíval a ozub pily se mi jevil jako bezpečnostní článek. Ten samotný řetěz je ale 1/4",tedy do nové lišty nevhodný. Vhodný je opravdu 95VPX. FO
Nová lišta, nový řetěz - HQ 55, 28.3.2015
Máte lištu Micto Lite, tak na ni dejte řetěz, který na ni patří: 95VPX. FO
Nová lišta, nový řetěz - HQ 55, 28.3.2015
Na liště je osazen hobby řetěz 21VG, který se v 1,5 nedělá. FO
Nová lišta, nový řetěz - HQ 55, 28.3.2015
Navíc tupý a broušený na špatný úhel čela. Ke Standovi také z Hradce: Řetězy skip a semi skip, se používají proto, aby bylo méně zubů v řezu, tedy, aby byla pila méně zatížena. (na př. při podélném řezání). Tady je ale opačný případ. FO
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika