Příspěvky uživatele - 208.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Růže v nádobách - větší, 29.3.2015
Musím se trošku poopravit, Bonica není tak úplně pokryvná, i když někde to tak píšou. Nicméně to nic nemění na tom, že do nádoby se určitě hodí.
Růže v nádobách - větší, 29.3.2015
Doporučila bych nějaké půdopokryvné růže, např. Bonica nebo Fairy, ale je jich fakt hodně, podívejte se na netu. Bývají dost odolné chorobám, nenáročné na střih. Nepředstavujte si je jako nějaké plazivé, protože dorůstají i přes metr. Na zimu se... celý příspěvek >
Popínavé stále zelené rastliny, 29.3.2015
zimolez henryův - Lonicera henryi, ale na stěnu potřebuje oporu
Kdy stříhat napučené růže?, 28.3.2015
taky stříhám až když kvete zlatice, dřív je to zbytečné, růže ještě můžou namrznout a zbytečně byste stříhali dvakrát
Kdy a jak rozsadit levanduli?, 27.3.2015
Já taky připojím zkušenost s množením levandule- na podzim jsem zapíchala do kelímků asi 15 nedřevnatých řízků z konců výhonů, nic jsem od toho ani nečekala. Chytly se všechny bez problému, přežily zimu a už jsou to pidikeříčky :) Jo a použila jsem... celý příspěvek >
Výsadba stromu s balem, 27.3.2015
Dobrý den, potřebovala bych poradit- chystám se zasadit břízu s kořenovým balem, který je v drátěném koši- nejedná se ale o pletivo, nýbrž o docela silné dráty. Takže se chci zeptat, zda dráty odstranit, nebo ne, případně jestli ho mám jen nahoře... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika