Příspěvky uživatele - 174.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nepravidelny chod motoru Briggs&Stratton - nizsi otacky (sekacka Al-ko BR 46), 6.5.2015
Zdravím, něco podbného mi děla sekačka z moutfildu, těsnění je nové, karburátor vyčišťen. Otáčky mi kolísají po nastartování, pak když chvílí nechám motor běžet tak se otáčky ustálí, ale když začnu síct tak po chvíli otáčky začnou opět kolísat.
Benzínová sekačka Viking, 20.3.2015
ahoj, mám viking 455 už 14 roku a přede mnou ji měl táta 3 roky a mužu říct, že právě to plastové šasí je to nejlepší co tam mohli dát.Je absolutně bez závad a seká super.Jinou bych si nekoupil.Mohu doporučit opravdu neprohloupíte.mrkněte na internet... celý příspěvek >
Riwall rpt 6060, 17.3.2015
nazdárek přátelé, mám možnost koupit za dobrou cenu kultivátor riwall rpt 6060,ale nemám žádné zkušenosti s těmito stroji.Jsem už starší a po motyce mě už bolí záda.Mohli byste mi prosím předat nějaké informace jestli jde o dobrou věc?Jestli je to... celý příspěvek >
Výběr strunové sekačky, 16.3.2015
ahoj Leni také jsem přemýšlel o elektrické sekačce, ale nakonec jsem usoudil, že se mi nechce tahat za sebou kabel a koupil jsem si benzinovou.je to oleo-mac sparta 250 tr, je lehoučká, výkoná a nenáročná na udržbu.Koupil jsem ji na bazošu od... celý příspěvek >
Oleo-mac sparta 250 tr, 15.2.2015
ahoj přátelé, mate někdo zkušenosti s tímle křováčkem?Má zahnutej konec před vyžínací hlavou, Je to výhoda nebo ne?
Motorový kultivátor pubert, 15.2.2015
ahoj, má někdo kultivátor pubert? Je o něco menší jako tera vari a odost levnější, Zajímalo by mě jaké máte zkušenosti s tímto strojkem, Děkuji za odpovědi
Navod na pestovani rajcat, 15.2.2015
ahoj, stačí když zaskočíš na you tube a zadáš co chceš vědět, vyskočí ti tam receptář nebo loskuták a dozvíš se uplně všecko,
Panelakove rajce, 15.2.2015
Dobrý den.Ještě lepší než granulovaný hnůj je použití přírodního hnojiva lignohumát.Stojí sto korun a je výbornej už při samotném setí semen.Zajistí u rajčat obrovskej kořenovej bal a chrání rostlinu i před nemocemi a třeba bramborovou... celý příspěvek >
Pubert eco, 2.1.2015
Všem Vám přeji hodně zdravíčka a štěsťčka do nového roku.Zajímalo by mě jestli někdo má kultivátor pubert eco a jaké má s ním zkušenosti, kolik stojí příslušenství.
Meruňka odolná monilioze? Clarina, Harlayne, Lerosa, 19.12.2014
Doporučuji odrůdu Leskora. Ta dle mého názoru a zkušeností je nejodolnější proti moniliózám. Jako prevenci mám vyzkoušeno vždy na jaře zalít stromky silnějším vápeným mlékem po obvodu koruny.
Jakou benzínovou sekačku vybrat?, 9.11.2014
Ahojky, koupil jsem letos na jaře od kamaráda sekačku wiking 455.je na sekání do 1200m.Je lehoučká a má plastové šasí.Má pojezd.pc. 28tisíc asi tak před šesti lety. Já ji koupil za 4 tisíce a nemužu si ji vynachválit.Máme zahradu 1750m a nemáme... celý příspěvek >
Solární ohřev vody a písková filtrace po domácku, 5.10.2014
Nemohl byste prosim tu filtraci vyfotit pro inspiraci.předem děkuji
Koňský hnúj s pilinama, 28.9.2014
Nevím, slyšel jsem že jsou kyselé proto se nezaorávají.chtěl bych vědět jestli se mýlím.
Komposter, 28.9.2014
Četl jsem, že vnitřek kompostéru z palet dávají králičí pletivo právě kvuli těm dírám.tak snad vám to pomůže
Koňský hnúj s pilinama, 28.9.2014
Dostal jsem vlečku koňského hnoje zdarma.Problém je v tom, že kobilince jsou pomýchány s pilinama a trochou slamy.Zajímalo by mě jestli stím má někdo zkušenosti?Jestli ty piliny nevadí?Uvital bych každou radu a předem Vám všem děkuji.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika