Příspěvky uživatele - 227.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Benzínová sekačka Viking, 19.3.2015
Zkušenosti přímo s tímto typem sekačky VIKING nemám, ale používám sekačku VIKING MB 655V se záběrem 53 cm a motorem BS 750. Sekačka je velmi kvalitní a dobře se s ní pracuje.Za celou dobu co ji mám neměla žádnou poruchu. Mě k nákupu přesvědčili u... celý příspěvek >
Totální chloroza i přes použití chelátu železa, 2.7.2014
"... železo je významnou složkou chlorofylu..." Odkdy? Ve vzorci chlorofylu není uvedeno. (Jestli se podílí na reakcích, vedoucích k syntéze chlorofylu, nevím, ale součástí není.) Josef.
Poraďte názvy těchto rostlin, 2.7.2014
Stačilo to dát jen na jedno fórum - buď zahrada, nebo pokojové rostliny. Takže: na zahradě jsem již uvedl, že dužnatá, sukuluntní rostlina je Gastérie - Gasteria. A další určovatelé se mohou přidat (na jednom, nebo na druhém... celý příspěvek >
Poradíte názvy těchto rostlin?, 2.7.2014
Tak já začnu první kytičkou: dužnatá - sukulent - Gasteria. Josef. Další určovatelé se jistě připojí, že? 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika