Příspěvky uživatele - 209.83

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dvouruční pákové nůžky na živý plot - různé mechanismy, 19.3.2015
Osobně preferuji ty první s ocelovým převodem, které mají navíc tlumící gumy pro dostřih-nebrní potom ruce.Ale jinaj by jsem se plastu u fiskarsu nebál, mám i nůžky na silné suché větve do 40mm s plastovým převodem a deset let bez poškození.
Renovace mulčovacího nože, 10.7.2013
Tvrdonávar elektrodou nemá identické vlastnosti s tvrdokoven např. od guehringu.
Zkušenosti z řetězovou pilou na akumulátory, 10.6.2012
Dobře, pokud je MSA 160 bez přísl tak je cena vyšší. To ale pouze umocňuje důvod zvážit výhodnost akupily vs cena a její využití.
Zkušenosti z řetězovou pilou na akumulátory, 10.6.2012
Snadné srovnání cen na netu dává ceny za dané pily. Stihl má výkonů u baterií.
Křovinořez Stihl FS 350, 15.5.2012
Těžko posoudit, jak to důkladně zjišťoval, ale je to naděje, že soukolí je v pořádku a dělá to ložisko. Předpokládám, že jste vyloučili vliv strunové hlavy, resp nevyváženého nože.
Křovinořez Stihl FS 350, 15.5.2012
Když budu vycházet z diagnózy, tak je hlučnost způsobena soukolím převodu, nebo ložiskem. Po promazání tukem se krátce stav zlepší vymezením vůlí a než tuk z většiny opustí otáčkami soukolí, také je tekutější. Tomu se nedá pomoci, pokud chybí... celý příspěvek >
Honda GSV 190, 6.4.2011
Chtěl jsem tím naznačit, že převodovka Agzatu změnu motoru snese, ale můžete se zeptat výrobce.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika