Příspěvky uživatele - 137.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako na vysoku, ciastocne polehanu travu, 12.6.2016
Já bych tu kosu taky vůbec nezavrhoval. Je to geniální nástroj, lehký, skladný, nic to nežere, nekazí se to a jak jsem psal výše, tak drobní lesáci u nás si ji do lesa na obsekavání trávy kolem stromečků stále vozí. Ten křoviňák samozřejmě taky, ale... celý příspěvek >
Ako na vysoku, ciastocne polehanu travu, 12.6.2016
Trojzub mi príde ideálny (predtým som mal aj štvorzub). Skosenú trávu si pri kosení žacím kotúčom "odsúvam" bokom (vytváram zákosy) a nezavadzia mi pri ďalšom zábere. A vyrábí, používá se i dvojzub? * (Kdysi jsem vyráběl a laboroval s... celý příspěvek >
Choroba poléhavého jehličnanu, 18.3.2015
Je to nějaký druh poléhavého jalovce. Těch je strašně moc odrůd a netroufám si ho z fotky přesněji určit; snad nějaký vzrůstnější jalovec vodorovný (Juniperus horizontalis) anebo chvojka klášterská (Juniperus sabina). Oschlé konečky mohou mít... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika