Příspěvky uživatele - 243.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vinná réva do vyšších poloh, 29.7.2016
Dobrý den, připojila bych se s prosbou, zda byste mi doporučili odrůdu do našich podmínek? Bydlíme na úpatí ještědského hřebene ve výšce 510 mnm. Réva bude u kamenné zdi na jižní straně. Nejsme v žádné mrazové kotlině. Ráda bych 3 odrůdy - nemoštové,... celý příspěvek >
Poraďte vhodnou odrůdu, 15.9.2015
Proti rzi.
Poraďte vhodnou odrůdu, 14.9.2015
Mohu se připojit s dotazem? Potřebovala bych poradit hrušeň do 550 mnm, ne žádný obrovský strom, ráda bych máslovku (pokud lze máslovku pěstovat i k uskladnění) - pokud nejsou máslovky k uskladnění, tak prostě nějakou chuťově dobrou, rezistentní...
Maliník, který neodnožuje, 14.9.2015
Dobrý den, prosím o info jak daleko od sebe nejlépe sadit odrůdy Pokusa a Polesie? Předem děkuji
Kanadská borůvka - neprospívá, 17.7.2015
Mohu se ještě zeptat na to hnojení? Jsem opravdový začátečník, co se pěstování čehokoli týče, tak si nevím rady. Zakoupili jsme to Hoštické hnojivo na borůvky, u kterého se uvádí: Hnojení provádíme na začátku vegetace v dávce 1 - 1,2 kg na 10m2 a... celý příspěvek >
Jaký stromkový rybíz?, 17.7.2015
Děkuji za reakce. Já vím, že nemám zrovna malé požadavky  . 
Jaký stromkový rybíz?, 16.7.2015
Budu pořizovat ještě dva stromkové červené rybízy - prosím o radu, jakou odrůdu? Požadavek mám hlavně na to, aby měl dlouhé hrozny a byl sladký. Ideálně ještě aby měl málo listí, ale to už není tak podstatné. Je to do výšky 550 m.n.m.
Kanadská borůvka - neprospívá, 8.7.2015
Děkuji za reakce. Rostliny jsme opravdu kupovali jako dvou a tříleté. Kolik by takto stará rostlina měla mít tedy výhonů? Prostříhali bychom to...  Zbylé výhony vyvážeme k nějaké opoře. Rašelinu jsme dávali tuto: Rašelina Forestina - 225... celý příspěvek >
Choroba borovic - poraďte (bílé povlaky a opad jehličí), 8.7.2015
Dekuji za reakci. Skutečně se jedná o borovici černou - Nana wurstle. Ta bílá barva je opravdu jen na spodních okrajích nových jehlic. Ale jak píšete o těch rezavých skvrnách, tak ty nepozoruji (odpoledne to teda ještě radši zkusím... celý příspěvek >
Choroba borovic - poraďte (bílé povlaky a opad jehličí), 7.7.2015 Obsahuje fotku
Ještě detail
Choroba borovic - poraďte (bílé povlaky a opad jehličí), 7.7.2015 Obsahuje fotku
Zdravím Na borovici se mi objevil nějaký bílý povlak - viz. foto (borovici teda také ožrala srnka, ale to až po tom zbělání) Poradí mi prosím někdo, co s tím? Předem díky
Kanadská borůvka - neprospívá, 7.7.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, na podzim jsme zasadili 10 keřů borůvek - různé odrůdy, některé dvouleté sazenice, některé tříleté. Jsou v rašelině. Většina z nich ale nějak neroste vzpřímeně, ale dost se sklání k zemi jako třeba ta na přiloženém... celý příspěvek >
Vyhnilý kmen, 15.6.2015
Oslovili jsme toho arboristu - díky za radu. Neměli jsme totiž tušení, pod jakým pojmenováním takového člověka hledat. Strom jsme chtěli zachovat jen proto, že dělá na části zahrady příjemný stín a taky jsme na něm chtěli vybudovat dětem domeček... celý příspěvek >
Vyhnilý kmen, 15.6.2015
Koupili jsme zahradu, kde je vzrostlý ořešák. Chtěli bychom si ho tam nechat, ale zjistili jsme, že kmen je uvnitř napadený, takže zdravé dřevo tvoří jen jakousi skořápku po obvodu kmene silnou cca 5cm. Máme tedy obavy, že by se strom mohl při větším... celý příspěvek >
Maliník, který neodnožuje, 4.6.2015
Taky bych ráda na zahradu maliny pro děti, ale strach z rozrůstání mám veliký. Dostala jsem nápad zasadit je do velikého květináče, který bych zakopala do záhonu. Myslíte, že by v tom maliník rostl?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika