Příspěvky uživatele - 129.189

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žravý hmyz na habru, 1.8.2017 Obsahuje fotku
V akci v...
Žravý hmyz na habru, 1.8.2017 Obsahuje fotku
Snad teď ten obrázek
Žravý hmyz na habru, 1.8.2017
Dobrý den, mám nově vysázen habrový živý plot. Jednotlivé stromky mají čím dál více okousané lístky žravým hmyzem - našel jsem pár 'larev' viz foto. Mohli byxste mi říci o jakého škůdce se jedná a jak se proti němu bránit. Děkuji, OnDi
Navod na pestovani rajcat, 15.3.2015
Dobrýden, i já mám výbornou zkušenost s vyvýšeným záhonem. Ale kamarádka má vymyšlený velmi dobrý systém dvou vyvýšených záhonů. Na jaře vybere zbytky hlíny z jednoho záhonu a dosype tím druhý. na povrch vždy dá trochu čerstvé zeminy (ona z... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 13.3.2015
To jsme na tom stejně. Mám stejná kriteria (hlavně aby chutnala dceři a manželovi a aby byla odolná) a také za záhonku asi 30 rajčat. Mívala jsem pod převisem střechy na jižní straně domu. To byla rajčata přes dva metry. Úroda obrovská. Měla jsem je... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 13.3.2015
Děkuji za radu. Zkusím záclonové pytlíčky. jediný problém bude uchránit pak ty nehybridní plody před rodinou:-) Pokud by byla preference některé z odrůd, dejte vědět. Zkusím se na ní zaměřit. Na burzu se budu těšit. Lucie
Rajčata pro sezónu 2015, 13.3.2015
Pane Vladimíre, zatím jsem to nezkoušela, ale ráda udělám. Stejně tak mohu pár semínek poslat, kdybyste chtěl nějakou odrůdu vyzkoušet. Vím, že ty odrůdy jsou nehybridní, ale nevím jestli se mi vzájemně nespylí (asi ano, že...). Pokud mi poradíte,... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 12.3.2015
Green Grape byly hodně slabé rostlinky po naklíčení a hůře vzcházely. Ale já sazeničky pěstuji v obýváku s francouzským oknem na jih - ideální podmínky. Dostaly se z toho a nakonec plodily dobře. Měly skvělou chuť. Hodně sladké s trochou kyselinky.... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 12.3.2015
Dobrý den, ráda bych poděkovala za rady a nápady, které jsem načerpala za posledních několik let roky hlavně od pana Vladimíra. Byla jsem úplný rajčatový začátečník, ale myslím že jsem se vypracovala :-) našla jsem si pro sebe odrůdy, které jsou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika